bsikletime amortisörlü maşa alacağım

Tepki
16
Merhaba arkadaslar yaklaşık 20 yıllık(babamdan kalma) bianchi vento dağ bisikletim var.hiçbir bisiklete değişmem.aşırı sağlam bir bisiklet ve çok hafif.ama maşası amortisörsüz.maşa almak istiyorum ancak en fazla 400 tl lik bir amortisörlü maşa alabilirim.bozuk arazide kullanmak üzere geliştireceğim bisikleti.sürüş konusunda çok deneyimliyim ancakbisiklet parcaları konusunda bilgim yetersiz.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

Scudo

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@keremakcimen

hızlı resim den yükle forum linki kopyala

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bisikletine 1" masa bulman gerekiyor, bulunmaz degil ama biraz zor. Önerebilecegim en iyi 1" süspansiyonlu masalar Manitioü ve Rockschox. Tabiki bulabilirsen.:in:

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@Murat Cömez

Murat Bey birşey diyorsa bir bildiği vardır ayrıca bisiklet çok güzelmiş cidden..

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez
Tepki
16
Teşekkürler ben de çok seviyorum bisikleti büyük ihtimalle rockshox alacam ama hangi modelini alsam acaba en fazla 400 harcayabilirim ona çünkü daha kask eldiven kilitli pedal ve ayakkabı gibi şeyler alacağım aslında kilitli pedal için de öeriniz varsa çok mutlu olurum normal ayakkabı ile de kilitsiz bir şekilde kullanmak istiyorum her zaman ayakkabısını giyemeyebilirim çünkü

Bu arada maşanın bisiklete uyumunda bir sorun çıkmaz umarım bazılarında sorun çıkmış çünkü

Gökhan Kovancı

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Wheeler
1" kaliteli bir masa bulmak gercekten cok zor. Zamaninda cok arastirma yaptim fakat bulamadim. Aramalarini internet uzerinden 1" thread seklinde yaparsan belki sonuca ulasirsin. Kolay gelsin.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Malesef koskoca almanya ebay'inde sadece bunu bulabildim. Baska arkadaslarin önerisi varsa bilemem. Ama gereken ip uclarini verdik, gerisi artik size kalmis. Aramayi sizde yapabilirsiniz artik. Basarilar...:in:

Gökhan Kovancı

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Wheeler
Ben zamaninda aradigimda kaliteli bisey bulamadim. Cok agir bir masa taktim ... Profil resmimdeki bisikletin masasi.

Tepki
16
Herşey için çok teşekkürler son biriey daha sormak istiyorum sizce erdoğanlar bisiklet güvenilir bir site mi ben bilmiyorum da

Gökhan Kovancı

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Wheeler
Erdoganlar bisiklet ten hic alisveris yapmadim ama guvenilir bir site oldugunu okumus oldugum yorumlardan biliyorum. Forum da bu konular var bir arastir istersen guvenilir olan ve olmayan siteler hakkinda bilgi edinebilirsin. Ayrica sikayetvar.com adli sitedende firmalara gelen sikayetleri okuyup karar verebilirsiniz...