Brandium decathlon bisiklet bakımı yapmıyor.

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.359
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dechatlonla yazışmam aşağıdaki gibidir.Anadolu yakasında buradan bisiklet alacaklar bakım için Marmara veya İstanbul foruma gitmeleri gerekecek.

Merhaba Brandium şubeniz hayırlı olsun.Bana forum magazalarınızdaki ferahlıktan uzak geldi ama olsun hiç yoktan iyidir.Benim sorum bisiklet aldıktan sonra Avm'den içeri bisikleti alıcaklarmı bakımınız için.Teşekkürler.

Merhaba Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bu etkinliğimize şu an için Brandium mağazamız dahil değildir.
Bilgilerinize.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba, montaj için bile yeterli alanları yok. Bakım yapabileceklerini ben de sanmıyorum. Mağazanın küçük ve yetersiz olduğu ile ilgili müşteri hizmetlerine ilk gün mail attım. İlgili birimlere ilettiklerini söylediler. Bu mağaza bence aceleye gelmiş ve mekan olarak çok yanlış bir yer seçilmiş. Tek başlarına (yanında avm olmayan) daha büyük bir alan üzerinde yer açmaları gerektiğini düşünüyorum.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Brandium'da montaj bölümü var. Montaj yaparken gördüm. Montaj bölümü olan yerde neden bakım yapmazlar anlamsız.

Ayrıca Brandium'daki dükkana dışardan da doğrudan giriş var. AVM'nin içine girmenize gerek yok.

Bence siz bakım meselesini Brandium'a gidip doğrudan bisiklet bölümündeki arkadaşa sorun derim.

• Beğen
Tepkiler: cashsta

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Benim gozumun onunde birisinjn bisikletine bakim yapiyorlardi. Bisiklet kullanilmis bir btwindi yeni degil yani. Montaj ve bakim bolumu var. Siz boyke diyince simdi bende anlamadim

• Beğen
Tepkiler: cashsta

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
Bu tip sorunlar veya Bursa'da mağaza olmaması gibi sorunlar, Decathlon yöneticilerinin(normal olarak) Fransız olmasından kaynaklanıyor. Yeterince iyi tanımıyorlar pazarı. İstanbuldaki diğer üç mağazanın Avrupa yakasının en ucunda olması, veya Anadolu yakasındaki şubenin küçük ve Brandium'da olması, tamamen ve sadece maliyet. Dükkanı ucuza açmaya bakıyorlar öncelikli olarak. Yine de insanların spor ille tanışması için olumlu işler yapıyorlar ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Bunlara alışık olmadığımız için, Decathlon bize lütuf...

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Akşam üstü Brandium'a gittim, Decahtlon'a da girdim. Bisiklet reyonundaki çocuğa bakım yapıp yapmadıklarını sordum. Her türlü bisiklete bakım yapıyoruz hatta bizim satmadığımız (başka yerden aldığınız) bisikletlere bile bakım yapıyoruz dedi.

• Beğen
Tepkiler: Berkay*

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.359
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@muratcolakoglu aynen dogru ancak daha stand gelmedi dedi çalışan o yüzden zorlanıyorlarmış.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Ben açıldığı gün de gitmiştim, bakım Standı açıldığı günden beri var.

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Bisiklet
Salcano
Cevaplayan kişi yanlış cevaplamış. Geçen hafta pazar günü Decathlon'larda bisiklet bakım eğitimi vardı Brandium mağazası hariç diğer mağazalarda bu eğitim verildi. Brandium'da verilmeme sebebi henüz mağazada o yetkide biri olmamasıydı. Bu sadece o pazar gününe has bir durumdu. İnternetten cevap veren kişi de sanırım soruyu yanlış anlamış ve Brandium'da bakım eğitimi olmayacaktır şeklinde cevap vermiş. Bakım, onarım şuan için yapılıyor.

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güneri