böyle turmu olur :D

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@mert türkmen

Bak kardeşim yazdıklarına bakınca yaşın ufak heralde ilk yazdığın yorum gayet alaycı aşağılayıcı sanki o bisikletli adam deliymiş gibi bahsetmişsin ondan yok bisikleti kötüymüş markalara takılmışsın o söylediklerinden sonra adamla oturup konuşman vede ihtiyacı olup olmadığını sorman çok saçma ya adam gibi konuşup bunu yaparsın yada adamı aşağılarsın ha ben hem aşağılarım dalga geçerim alay ederim hemde oturur muhabbet ederim dersen buda pek tutarlı olmaz bence yazdıklarından çıkardım adama bakış açından yani son yorumum du bu konuyla ilgili bilgin olsun

• Beğen
Tepkiler: Soner SAĞ
Scudo

Soner SAĞ

Aktif Üye
Tepki
143
Bisiklet
Kron
@KIVANÇ ATILGAN

Yaptığın yoruma katılmıyorum. Bu arkadaşım esprili bir şekilde bir insanla alay eder bizde gülersek vay halimize.
Sonra birbirimizi ekipmanımızla değerlendirme gafletine düşmüş oluruz. Cüzdanımız kadarmıyız. Bir yanlış varsa ona
susmak onun kadar yanliştir. Mesajı bir daha okumanı tavsiye ederim. Özellikle sonunu.Son yaptığı yorumlarda bile
yaptığının farkında değil. Bu başlığın benim tarafımdan yukarı taşınması istemiyorum. Bu sebepten benimde bu
başlıktaki bu son mesajım. Yapılması gereken aslinda basit yaptığı hatayı anlayıp özür dilerse bu arkadaş,
kimsenin üzerine gideceğini sanmiyorum. Bu tavri ilk olumsuz mesajdan sonra ortaya koysaydi bu kadar uzamazdı bu konu.

• Beğen
Tepkiler: Kerim KOÇAK

mert türkmen

Aktif Üye
Tepki
46
bakın dalganıza daha amacımı anlamdan yorum yapıosunuz bn dalga geçmedim geçmem! sadece çok yorucu olduğunu nasıl geldiğini anlayamadım tamam mı benm bisikletimin donanımıda çok iyideil ozamn kendimede gümeliyim

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
@mert türkmen

mert, bu konunun ilk mesajını sanırım biraz hızlı yazdın. çünkü
adama sordum abi bi yormazmı yok abim akılsız eşği yol kocatır dedim çıkttım problem yok dedi
cümlesinden hiçbirşey anlamadım.

ayrıca ilk mesajını okurken bende dalga geçmek için yazdığını düşündüm. keşke konuyu o adamla birkaç fotograf çekinip bizimle paylaşarak açsaydım. o zaman çok daha güzel yorumlar alabilirdin.

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
@mert türkmen

Önemli olan birşeyi yapmak istemektir ayrıca bisikletin üzerinde adamakıllı bir sürücü yokken zerre değeri yoktur görüyoruz milletin 1000 -2000 tl lik bisikletleri var pazar günleri kısa turlar harici kullanmıyorlar ben hurda bisikletimle her gün karabük -safranbolu yapıyorum yol 10 km ve gidişte 7 tane yokuş 2 tane iniş var :D dönüşte hiç pedal çevirmeden rahatlıkla 55 i görebiliyorsunuz varın siz hesaplayın rampaların sertliğini ama öyle adam tanıyorum ki bisikleti tek kelimeyle muhteşem tam bir rampa canavarı o yokuşu çıkmaya üşeniyor :D