Bornova / İZMİR

Scudo
Tepki
10
selamlar bende kemalpaşadayım ng 650 disk bisikletimle her gün 14 km işime gidip geliyorum pazar günleri ise nif dağına çıkmayı düşünüyorum ...

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
@Gürkan Güler

Gürkan kardeş merhabalar. Ben Doğukan. Bornova'da oturuyorum bende. Taşkent Camii'nin orda. Bilirsin belki. :D Ben de henüz bisiklet yok ancak 4 Haziranda geliyor. :) SBS den sonra yani... Alınca bisikleti turlarız artık seninle. :)

Tepki
31
Merhaba,
"Çarşamba Akşamı Bisikletçileri" genellikle Bornova'da yaşayan insanlara hitap eden bir bisiklet grubu. Çarşamba ve cuma akşamları 20:30'da, pazar günleri ise sabahtan Tansaş'ın yanındaki parkta buluşuluyor. Daha ayrıntılı bilgiyi facebook sayfalarından bulabilirsin.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Gürkan Güler

Bildiğim kadarıyla İzmir bisikletçi arkadaş bulma konusunda en rahat şehirlerden... Salı günleri Ege Pedal, perşembe günleri Perşembe Akşamı Bisikletçileri toplanıyor. Ama işin kötüsü bu günler size uymuyor, yine de aklınızda bulunsun. :)

• Beğen
Tepkiler: Gürkan Güler
Tepki
20
Çarşamba akşamı bisikletçilerinden haberim yoktu. Benim için çok iyi bi bilgi verdiniz, teşekkürler. Ah şu okul da bitse, mayıs gelse sürekli katılırım böyle gruplara.

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
P.ertesi hariç bütün günlerde turlar mecvut birine gitmeseniz bile diğer günü gidebilirsiniz tercih sizin facebook hayatımızda büyük yer kapladığı için forum sitelerinde çok fazla tur duyuruları olmuyor.Facebooktan aratırsanız butun turlardan haberiniz olur;)

Ege Pedal,
Perşembe Akşamı Bisikletçileri,
Çarşamba Akşamı Bisikletçileri,
İzmir Bisiklet Derneği vb. bir çok grup mevcut;)

Tepki
20
@Ferhat Şener
Aslında bi tek çarşamba akşamı bisikletçilerinden haberim yoktu. Diğerlerini biraz araştırınca bulmuştum. Yalnız mayısın ortalarına kadar pek vaktim yok bu yüzden bir ay kadar ara vericem sanırım. :/

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Şener

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
@Gürkan Güler

Daha dağlarda gezen turcularda var onlarda hafta sonları gıtmekte...
Ben vakit buldukça turlara katılıyorum.Genellikle sabahtan idman şeklinde geçiyor bisiklete binmek benim için;)

Tepki
20
@Ferhat Şener

Genelde nerelere çıkıyor dağ turcuları? Yazın katılabilirim vaktim oldukça onlara da.

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Ben de öğrenirsem iyi olur. Ben de yazın gelirim. :D

Tepki
20
çarşamba akşamı bisikletçileri olarak aramıza katılmanı isteriz. 17 nisan'da 1. kuruluş yıl dönümümüz var. ayrıntılar facebook'ta.

• Beğen
Tepkiler: Gürkan Güler