Borla Takviye ...

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
slmlar Benim bir borlam var 1 ay olmadı daha alalı ama vites aksamından pek memnun degilim degistirmeyi düşünüyorum.Arkadaşlarım Borlaya yapacagım takviyeleri boş yere degerlendiriyor. Yeni bir bisiklet almamı oneriyorlar. Ama benim alabilecegim bisiklet bu. Bunuda ne zorluklarla aldıgımı bi ben bilirim. Yani ben vites Aksamına Xt taktırmayı dusundum acıkcası. Birde param oldukca geliştirmeyi düşünüyorum... Sizin goruslerinizi alabilirmiyim bu konuda geliştirsem Bisklet hakkını verirmi?

şimdiden tskrlr..

Scudo

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
sen hiiç canını sıkma bende xc 500 deore war herkes bana keşke bisiklet alsaydın dio ama ben takmıyorum sen de bisiklet al diyenleri boş verip sevgili borlanın:D üstünde süper değişiklikler yap ve fotolarını foruma koy (şahsen ben çok görmek isterim) herkes görsün

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
:) bende oyle düşünüyordum ama kararsız kaldım bir an :)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@tektekerali

Serkan ın dedigine göre borla yı cok maddi acıdan zorlanarak alabilmiş o yüzden arkadaşıma hak veriyorum. Bence kadroyu değiştirmemeli. Cunku kadro bisikletin en temel komponentidir. Bence üzerine saglam parçalar alsın. Cok ileride hoşuma gitmezse kadrosunu değiştirir ve üzerindeki parçalar kaliteli oldugu için yeni aldıgı kadrosuna (fr/dj/street/veya xc kadrosuna) takabilir bence böyle daha mantıklı ! Fikrime katılan ?

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
evet arkadasım katılıyorum sana :) bende boyle düşünüyorum ilk parcaları degistiririm param oldukca yaptırırım en sonundada 991 kadroyu almak istiyorum kısmet

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
bende de borla var. neden memnun deilsin anlatır mısın. ben bi sorun yaşamadım. tabi daha iyi parçalar takmayı ben de düşünüyorum. ama para oldukça tabi. şu an bana yetiyo Allaha şükür

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Daha önce de belirtmiştim, tekrarlamakta yarar görüyorum. Borla'nın tüm ölçüleri (açılar, arka/orta göbek, üst boru vs...) modern dağ bisikleti geometrisindedir. Tek belirgin fark ağırlığı (1900gr) ve metalidir (6061 alu). Bizim evde de bir Borla var. İşte resmi...

http://goesc.letyourchildrenplay.com/images/2008/04/beyazit/Sayra_Borlady%20027a.jpg

REBA SL, XO arka vites, X9 vites kolu, DT240S göbekler...

Sürüş kalitesinin oldukça iyi olduğunu da eklemeliyim. Yani kadronuz ne olursa olsun eğer güncel geometriye sahipse XTR de takılır, XO da, sorun olmaz.

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@Yokuscu

Öncelikle size şunu söylemek istiyorum. Canınızı boş yere sıkmayın.

zorluklarla aldıgınız bisikletinizi 1 aydır almışsınız ve nasıl olurda yetmediğini hissettiniz?

en son ne kadar sürdünüz?

leeroy

Aktif Üye
Tepki
284
İsim
Ümit
Başlangıç
1971—72
Bisiklet
Marin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@acemi3535

o bisiklette "borlady" yazıyor galiba........

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Bence ilk yapman gereken upgrade arka göbek veya komple jant(Benim tercihim)ve alivio set...2.el jant ve ruble ayrıca sıfır alivio vites fren kolu,aynakol,arka attırıcı bana 270tl ye geldi..Ayrıca 8.li sisteme geçiş oldu..Gayet güzel görünüyor ve gidiyor şimdi..Daha çok keyif veriyor..Şu an gidiyor ama parçaalrı yavaş yavaş değişiyor..Yakında sizlerle paylaşıcam..Sende görürsün "Yokuscu"..Ancak Borla kadroda bi değişiklik olabilir..
İyi forumlar
not:İsteyenlere şu anki resimlerini msn aracılığyla paylaşabilirim..

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@acemi3535O Borla normal Borlady. 14". Borlanın diğer renklerinde 14" seçeneği mevcut.