Bolu'da iki kişi misafir edebilecek kimse var mı? (Utanarak soruyorum)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

RexMortum

Üye
Tepki
44
İsim
Ömür
Bisiklet
Merida
Merhabalar, biz iki arkadaş Ankara'dan çıkacağız bugün. Güzeldere ve Akçakoca'ya gitmek istiyoruz bisikletlerimizle. Bu akşamın ilerleyen vakitlerinde Bolu taraflarında olacağız, hem yükümüzün az olması için hem kamp/çadır konusunda tecrübesiz olmamızdan mütevellit, yardımcı olmanız için bu soruyu soruyorum. Evet, utanarak.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@RexMortum

Neden utanarak soruyorsun anlayamadım ? Yardım talep ediyorsun bunda utanılacak bir şey yok.

En kötü gidersiniz öğretmen evine. :harika: Başarılar..

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
Couchsurfing tarzı sitelere de bakabilirsiniz. Facebook'ta grupları falan da olması lazım

RexMortum

Üye
Tepki
44
İsim
Ömür
Bisiklet
Merida
geç cevap için kusura bakmayın, mesajlarınız için teşekkürler

@mtb_rider, bilmem ki, ister istemez mahcup oluyo insan. yük olacağım düşüncesiyle.
@Eren D. teşekkür ediyorum dostum, üye oldum. ileride gitmek istediğim şehirler var, umarım oralarda beni ağırlayabilecek birilerini bulurum.

baykus54

Üye
Tepki
15
İsim
cem
Bisiklet
KTM
Facebook ta couchrail var Türklere ait orası bu iş için

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.307
Bisiklet
Scott
Hakaretlerin havada uçuştuğu mesajınızı yazmadan önce, keşke ilk mesajınızdaki "utanarak" sözcüğünden biraz feyz alsaydınız...

• Beğen
Tepkiler: anıl şentürkk

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@RexMortum arkadaş , tatsızlık çıkmasın şurda sakin sakin bisikletle ilgili konumuzu konuşalım vs diye ufaktan esprili bir mesaj yazdım. aklı olan adam anlar , sakinleşir ama insan dengesiz olunca hakarete başvuruyor işte. cümle içinde ingilizce hareket/küfür etmen hakaret etmediğin anlamına gelmiyor. umarım adminler görür cezanı alırsın.

RexMortum

Üye
Tepki
44
İsim
Ömür
Bisiklet
Merida
@Mehmet Altuğ utandığım yer vardır utanmadığım yer vardır olum okey? aşağılandığım, salak yerine konulduğum yerde daha neden utancam lan? ha? onu hiç hakkı olmadan beni aşağılayan @CandanC düşünecek tamam mı? haklıyı haksızı tespit et de ona göre konuş sen de.
ikinci olarak @CandanC, yukarıda da dediğim gibi kafamda bir sürü şey olduğu için aklımdan tamamen çıkmış ne yazdığım. insanların ne durumda olabileceklerini düşün gevşek gevşek yazmadan önce.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@RexMortum her mesajınızda benim adımı tag'lemenize gerek yok.. görüyorum ve cevap yazmıyorum...

RexMortum

Üye
Tepki
44
İsim
Ömür
Bisiklet
Merida
@anıl şentürkk senin ingilizce bilgin ne kadar bilmiyorum. eğer biliyosan o ingilizce küfürlerin herhangi bi şahsa yöneltilmediğini anlarsın. verdiğim tepkinin dengeliliği beni ilgilendirir haklı olduğum sürece. şunu anlamıyorum. sen de yukarıda mi @Mehmet Altuğ da beni eleştirmeden önce o kadını neden eleştirmiyor? bana bunu söylesenize? alacağım ceza neymiş? banlanmak? atılmak? ne duruyosunuz? admin falansan uzaklaştır?

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@RexMortum ingilizce bilgim ettiğin küfürleri anlayacak seviyede. şahsa veya değil küfür edemezsin. admin değilim , şikayet ettim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu mallığınızla sizi evine alan da pişman olur ve kovar zaten.

elit diyor bi de yahu :D ... sen çok ak-it dinliyorsun heralde tvlerde ahlaksız ergen? elit falan, tandans da dersin şimdi sen, gerçi o biraz eskidi ama...

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
yazmıyım diyorum ama... dayanamadım... bakınız EDIT 2 :S

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Seviyesizlik diz boyu. 5 senedir şu forumdayım böyle seviyesizliği tek postta ilk defa görüyorum. Moderasyonun da bu zamana kadar bir şey yapmamış olması bir hayli ilginç. Bravo. Zaten ufacık bir camiayız birbirimize, hiç tanımadığımız pedaldaşlara salak diye hitap edelim, bir tarafta seviyeyi düşürsün küfürlü oğlumlu konuşsun. Bravooo... İki tarafında forumda tutulmaması lazım bence.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.