Bolu

Zafer Yet

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
BoLudan Selamlar :)
Bende Boludayım ve Bisiklet Tutkunuyum..

Scudo

yuzuakyener

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Salcano
@Zafer Yet

Ben de Bolu'dayım ve sanırım senin öğretmeninim :))) Okan Mühürcüoğlu bizim okulda olduğunu söylemişti :D

• Beğen
Tepkiler: Zafer Yet

Zafer Yet

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
@yuzuakyener

Evet Mimar İzzet Baysal Lisesi Elektirik/Elektronik :)

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Bu hafta sonu Bolu'ya geleceğim. Bisimletimle tur yapmak istyorum. Başıma bir şey gelirse başvurabileceğim bisiklet tamircisi adresi ya da telefonu vermenizi rica ediyorum.

Tepki
9
Bisiklet
Merida
Hastem bisiklet var eski bağkur binasının karşısında ona gidebilirsiniz telefonuda 213 22 53.Nerreleree gitmeyi düşünüyosunuz boluda?

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Abant yolunun başlangıcında bir otel var orada kalacağım. Çünkü orası Bolu'da köpek kabul eden tek otel. Bisikletle önce Abanta gitmek istiyorum. Daha sonra etrafta dolaşacağım. Bende yol bisikleti var. Bozuk yollara giremem.

Tepki
9
Bisiklet
Merida
Hmm tamam inşallah sorunsuz bir tur olur sizin adınıza başka sormak istediğiniz bişey olursa hiç çekinmeden mesaj atabilirsiniz bana,bol pedallar :)

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Cuma günü gittim, bugün döndüm. Abant yolu çok güzeldi, cumartesi sabahı 20 kmlik bir çıkıştan sonra Abant'a vardım. Ama bisikletim single speed olduğu için son 2 km yi çıkamadım, yürüyerek çıktım. Tabi inmek bir o kadar kolay oldu. Pedal çevirmeden indim diyebilirim. Bu sabah yine aynı yolu yaptım ama Abant'a gitmeden döndüm. Tabiat yemyeşil, çam kokuları, her türlü kuş be böçek sesleri ve gürül gürül akan sular. Zaten Bolu'yu oldum olası sevmişimdir.

Tepki
9
Bisiklet
Merida
Doğayı sevmek demek Boluyuda sevmek demek zaten cenk bey :) İnşallah tekrar gelebilirsinizde bu gelişinizde göremediğiniz bir çok doğa harikası yerleride görme fırsatınız olur :)

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar bayramda 4 gün boludayız dört arkadaş safranbolu 7 göller abant ve gölcük finişli bir tur yapıcazz..buluşabiliriz...bize bolu hakkında bilgide verirdiniz hemm..

burhanozer

Forum Demirbaşı
Tepki
85
merhaba arkasaslar boluluyum kayseride yasiyorum
senede bikac gunden bikac sefer boluya geldigim oluyor
yol yaris bisikleti kullaniyorum 100km uzeri antreman ve gezi yapcak arkadas varmi boluda ona gore bisikleti getirecegim
mesela sebene falan inip ciksak

rcp krgz

Üye
Tepki
2
Ankara(okul)-Karabuk safranbolu(memleket)
Bisiklet
Carraro
safranboluya geldıgınızde eslık edebılırım ve gezdırebılırım 'haceli yılmaz'

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@rcp krgz

selamlar dostum bayramın birinci günü sabah girişi yapıcaz safranboluya hatta hedefimiz bayram namazını orda kılmak saat öğlen 12 ila 2 arasıda ordan cıkıp boluya ordanda yedi göllere gün batmadan gecmek istiyoruz ..bize bu saatler arasında destek olabilirsen sevinirizz..yerli birileriyle dolaşmak bize herzaman faydalı olur..

rcp krgz

Üye
Tepki
2
Ankara(okul)-Karabuk safranbolu(memleket)
Bisiklet
Carraro
2 -3 gun foruma gırmedım bayram hazırlıkları dolayısıyla özur dılerım dedıgınız zaman da gecmıs saglık olsun ....:(

ozgurerdem

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Raleigh-USA
2Aydır Bolu'dayım Pek fazla fırsatım olmadı tur için. %90 oranında Fixie bisiklete bindiğim için olsa gerek tur için vakit ve uygun rota bulamadım.
Önümüzdeki günlerde Yeni bir tur bisikleti elime geçmiş olacak. Eğer buradan birkaç arkadaş buluşabilirsek iyi vakit geçirebilecek rotada ilerleyebiliriz.

egecay

Daimi Üye
Tepki
151
Bayadır konuya bakmıyordum neler olmuş :D arkadaşlar boluya geldiğiniz zaman pm atarsanız ilgilenebilirim. Güzel tur ayarlayabilirim bu konuda okan çok güzel rota çizer harita bilgisi iyidir okana veya bana ulasirsaniz sizlerle pedallamayı çok isterim. Şu ara üniversite maratonunda olduğumdan pek ilgilenemiyorum ancak ara ara foruma bakıyorum mesajlarınıza forumda olduğum zamanlar cevap verebilirim. Burhan bey özellikle sizin bisikletinizi çok merak ediyorum daha önce replika pinarellonuzla ilgili konuyu okumuştum. Çok merak ediyorum açıkçası replika benimde kafama yattı bolulu olduğunuzu görünce ayrı bir sevindim umarım görüşebiliriz.

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Öncelikle herkese merhaba. Benim adım Egemen, Bolu da yaşıyorum 1 sene önce İstanbul/Fatih de oturuyorduk. Bisiklet bu bayağı küçükken arkadaşımızda vardı bizde isterdik ama şimdilerde extreme spor ve hobi alanına döndü. Babam ben 7 yaşındayken bisiklet kullanmayı öğren sana çok güzel bi bisiklet alıcam demişti aldıda o arada 15 dakika gibi bir sürede öğrendim bisiklet kullanmayı. Bi Bisan Marka harika bir bisiklet almıştı sonra öyle böyle derken geldik 15 yaşına yaşım dolayısıyla yargılamayın beni sürüş tekniğim harikadır ilerleyen zamanda güç de gelecektir eminim. Şu son 2 yıldır freeride downhill gibi dallara meraklıyım. Oh valla tabi Bolu dada ne ararsan her türlü parkur var. Bir de bu işi geçici bir heves gibi değil ciddi ciddi yapıyorum. Yazları Çanakkale de Biga taraflarında yazlığımız var orası harikadır benim istediğim türden bir cennet sanki. Tam bir doğal bisiklet parkuru. Gelelim sadede bunlar sadece kısa yaşamımdan ufak kesitler. Elimde Salcano Astro Diablo HD var. Eğer ki Boludaysanız turlar falan Düzenliyecekseniz seve seve gelirim. Eee artık sizleri tanıyalım. :rolleyes: :cool:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Öncelikle Boluya hoşgeldin.

Bolu da aktif bisiklete binen baya kişi var aslında ama online olarak pek bulamazsın onları. Mevsimler körü olduğu için çoğu kişi kışın pek binmiyor, havalar iyileştikten sonra turlar düzenleyenler var.
Diğer yandan Karaçayırda yüzme havuzunun arkasında Bisiklet kulubü var. toplamda 10-15 civarı bisikletçisi var ama dağ bisikleti branşı yok, yol ağırlıklı bir kulüp. Ama yine de yazın eğlencesine dağ bisikleti etkinlikleri de yapılabiliyor.

Facebok da Bolu biisklet diye aratarak gerekli grupları bulabilirsin..

• Beğen
Tepkiler: Egemen GÖNÜLAL
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@kkazim

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hepsini göz önünde bulunduracağım.

İyi Forumlar, İyi Pedallar :rolleyes: