Bolu

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Hoşgeldin Egemen. Mevsim düzelmeye başlayınca başlarız turlara. Turları bu sayfadan takip edebilirsin. (link)

Hoşgeldin Egemen. Mevsim düzelmeye başlayınca başlarız turlara. Turları bu sayfadan takip edebilirsin. https://www.facebook.com/groups/253598689345/

Scudo
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@Oğuzhan YAVUZ

Teşekkürler ilginiz için bu arada ben bu gruba istek yolladım fakat geri dönülmedi yönetici ile bir bağlantınız var ise lütfen iletişime geçin.

Teşekkürler
:rolleyes:

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Merhaba aramıza hoş geldiniz,

İstanbul'dan sonra cennete yerleşmişsiniz,şehrin gürültüsünden,hava kirliliğinden ve trafiğinden uzak. 10 numara..

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Bulundugun yerin tadini cikart :)
Keyifli pedallamalar.
Hosgeldin :)

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
Kardeşim hoşgeldin foruma, seni Allah gönderdi :)

Konunu baltalamak gibi olmasın ama Bolu' da yaşayan bisiklet severler Eylül ayında Abant Gölü' ne tur yapmayı planlıyorum Antalya' dan, malzemeyi toparlayabilir ve herhangi bir sorun çıkmazsa. Biraz araştırma yaptım ancak pek güncel bilgi bulamadım kamp yerleri ve o aylardaki hava durumları gibi konular hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Egemen kardeşim anlayışına sığınıyorum

Saygılarımla

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Abantın içerisinde kamp alanı var diye biliyorum. Onun haricinde yol boyunca kamp alanı bildiğim kadarıyla yok. Uygun bulduğunuz yere kamp atabilirsiniz.
Hava ile ilgili olarak, Abantın rakımı 1300 civarı, yazın bile serin olan bir yer. Ağustos ayında bisiklet ile gidip üşüdüğümü hatırlıyorum. Eylül ayında özellikle akşam için önlem almak gerekir.

• Beğen
Tepkiler: Egemen GÖNÜLAL

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
Cevap verdiğiniz için teşekkürler kkazim bey. 1300 rakımsa memlekettekime yakın hava vardır o zaman illaki ek kıyafetlere ihtiyaç olacak. 1-2 sitede kamp atanların eşyaları falan da çalınmış diye okudum. Dört ayaklıları geçtim asıl korku iki ayaklılarda. Kamp ile ilgilenen yetkililer sadece işgal ücretini alıp gidiyorlarmış, tesisler falan atıl durumda olduğunu okudum. Ama yazı 2009 a ait dediğim gibi doğru dürüst güncel bir bilgi yok nette. Facebook taki gruplara el atalım bakalım belki son zamanlarda giden olmuştur.

• Beğen
Tepkiler: Egemen GÖNÜLAL
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Ahmet abicim bende elimden geldikçe kamp, konaklama yerleri ve rota çıkarmakta yardımcı olabilirim.

Kendim Abant'a gidip araştırırım takipte kalın.

Tepki
9
Bisiklet
Merida
Ahmet bey selamlar kkazim abimin dediklerine katılıyorum ve ek olarak da biz geçen sene kamp yaptık abantta girişteki fiyat tabelasında kamp için 15 tlydi sanırım tam hatırlamıyorum ücret ödememiz gerektiği yazıyodu ama bize bişey soran olmadı bizde girdik herhangi bi ücret ödemeden içerdeki kamp alanına gelincede etrafı örme tellerle çevrilmiş bi alandı sadece yani sadece 4 ayaklıları engelliycek cinsten tabi bazılarını :) bi alan içerde elektrik hattı priz vardı fakat çalışmıyordu belki bize öyle denk gelmiştir siz gittiğinizde elektiriğiniz olabilir yani aklıma gelenler şimdilik bunlar herhangi merak ettiğiniz bişey olursa özelden sorabilirsin bol pedallar :) egemen sanada selamalar oğuzhanın dediği gruba katılırsan çoğu turdan haberin olur dediği gibi ek olarak ismim okan beni eklersende turlardan haberin olur sanada bol pedallar :)

• Beğen
Tepkiler: egecay

egecay

Daimi Üye
Tepki
151
Okanla, Oğuzhanın dediği gibi geçen yıllarda çeşitli turlarda, aktivitelerde bulunduk çok güzel rotalar çizdik İstanbuldan misafirler ağırladık. İlk başlarda bende senin gibiydim Egemen sanki Bolu'da bisikletle ilgilenen kimse yokmuş gibi gözüküyordu ancak biz birbirimizi bulduk çok yakın arkadaşlıklar kurduk artık turlar dışında da görüşüyoruz:D Benim bu sene sınav senem olduğu için biraz uzak kaldım turlara katılamıyorum ancak Okan veya Oğuzhan size bu konuda yardımcı olur. İsterseniz beni de ekleyebilirsiniz faceden. Ve Ahmet bey rahat olun Bolu kadar güvenli bir şehir daha bulamazsınız.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/935524_10201071785142964_1747470397_n.jpg

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/940954_10201071782822906_1621815284_n.jpg

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/936140_10201071795863232_395878650_n.jpg

İstanbuldan gelen misafirlerimizi ağırladığımız turdan birkaç küçük fotoğraf :)

Tepki
10
Bisiklet
Beldeyama
Merhabalar, bisiklet foruma uzun süredir üyeyim fakat ilk defa aktif oluyorum :) Sayenizde bisiklet hakkında çok şey öğrendim. Bisikletin bir yaşam tarzı olduğunu, değerli bir şey olduğunu öğrendim sayenizde. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
İkametim istanbul şilede bulunmasına rağmen, öğrencilik dolayısıyla zonguldaktayım. 91 model bir beldesan traveller kullanıcısıyım. 2 sene önce şans eseri tanıştık:) Ancak yol bisikleti merakımı kesemedi doğal olarak. Yaza doğru bir yol bisikleti alıp, yoluma bakacağım inşallah :)

Tepki
59
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
aramıza hoşgeldin :)

Baki S.

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Sedona
Şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Gökhan Bey forum da aktif hayata hoş geldiniz diyeyim artık size :) Umarım hoş vakit geçirirsiniz.

Ömer Fatin

Forum Bağımlısı
Tepki
44
İsim
Ömer Fatin
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tüm forum sakinlerine merhabalar,
Çok sevdiğim izmitli bir arkadaşımın vesilesi ile bu Spor/hobi ile meşgale olmaya karar verdim.

Kamp ve Balıkçılık, Akvaryum ve kanatlı hobilerimde mevcut. Hiçbir zaman geçici bir hevesle başlayıp bıraktığım bir hobim olmamıştır. Bu meşgalemin de uzun soluklu olacağına eminim.

Şuanda bir bisikletim yok ancak kısa zamanda edinmek için araştırma içerisindeyim. Düşük bir sistem yerine uzunca bir müddet beni sırtlanabilecek bir bisiklet alamayı düşünüyorum. Tercihen 16,5" - 17" kadrolu Hidrolik Disk frenli Aktarma sistemi ve maşası kendini kanıtlamış bir MTB arıyorum ve tercihen temiz ikinci el bir bisiklet arayışı içindeyim.

Ben bisikletimi edineceğim süre içerisinde de bu işin inceliklerini teorik olarak forum ve web üzerinden öğrenmeye çalışacağım.

Bu arada Bolu da ikamet etmekteyim ve esnafım. Yaşım 36.
Herkese merhabalar.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Y.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
aramıza hoş geldin ömer abi. sahibinden sitesine pusu atarak belli bi süre içinde canavar gibi bi mtb bisiklet bulabilirsin. ben benim bisikleti bulana kadar 4 ay sitede dolandım durdum hep. ve turnayı gözünden vurdum. :cool: