Bolu Maratonu Olacak mı/Olmayacak mı?

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@Aybars Öge Sürücü

Babacım ne kusuru olay tamamen budur.

Kimse hakkını aramadıkça birlik beraber olmadıkça bu böyle ve dahada kötüye gider. herkes bir şeyler bekliyor ama kimse adım atmıyor haklı papaz olmak istemiyor ama hep birlikte olunursa bir şeylere varılır. zaten onların umrunda değiliz peki onlar niye bizim umrumuzda ???

O yüzden kimse ağlayıp durmasın !

Scudo

hacı

Daimi Üye
Tepki
172
Yasin senin dediğin birlik beraberlik olayı anca toplasan 10 kişiyle zor olur,
kimse korkusundan ya da başka sebepten gelip bir eylem yapalım desek katılmazlar ....

• Beğen
Tepkiler: zorbeyonur

zorbeyonur

Forum Demirbaşı
Tepki
642
Doğru gerçekten Türkiye şampiyonasında millet gelipte yarışmasaydı anlarlardı o zaman ama nerdeeee adamlar koskoca Türkiye Şampiyonası yapıyor şehrin içinde en ufak afiş yok ya nasıl bir mantıkdır gitmiş dağın başına asmış orda sabah yürüyen bir insan burda bisiklet yarışımı varmış diye bana soruyor yazıklar olsun ya ....

hacı

Daimi Üye
Tepki
172
işte bu kadar abi ondan sonra da şehir turu attırıyorlar tanıtım diye bunun yerine her yere afiş mafiş ilan bu tür şeyler yapsalar daha iyi olur biz geçiyoz şehrin içinden ama millet bakıyoo sadece bunlar ne felan oluyoo ondan sonrada...

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Rakip olmadıktan sonra yarışmaya değer bir yarış olacak mı ki?

Seneye Maraton Şampiyonası da Iğdır'da falan olabilir :p

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
şimdi bizde artvine gitmeye hevesliyiz diyelimki gittik! otobüs artvine kadar gidiyor artvin yusufeli harita üzerinde 83 km olarak gözüküyor biz 100 km diyelim ona.
ufak bir araştırma yaptık artvinden yusufeline küçük midibüsler felan gidiyormuş onlara bisikletleri nasıl koyacaz tam bir muamma yani nasıl gidilecek nerde kalınacak yarış nasıl olacak etaplı denilmiş bu etaplar nasıl olacak bilen yok !
iş tam kazana düştük çare yok yanacaz hesabına dönmüş durumda. artvinden bir arkadaş bulduk kimsenin bu yarıştan haberi felan yok. korkarımki oraya kadar gideceğiz kimse gelmedi diye iptal olunacak yada ölesine bi dönün gelin denilecek. nasıl bir iştir anlamadımki. türkiyenin bir ucunda yarış yapılıyor insanları olumsuzluklarla başbaşa bırakmak yerine doyurucu açıklama yapmak daha iyi olmazmı acaba ?
selam ve sevgilerimle

hacı

Daimi Üye
Tepki
172
Ah ah açıklasalarr bari herşeyide millet rahatlasa....

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
@uğurcan gültekin

Uğurcan abicim Artvin'e biz gelmiyormuyuz biz nedemiştik orda bizde varız ulaşım konusu konaklama konusunu biz varken kafana takma eğer bizim kafiledeyseniz sorun olmaz tek sorun federasyonun halen açıklama yapmayıp biz sporcuları nasılsa giderler yada nasılsa yarışırlar mantığıyla umursamaması bu yüzdende birçok Elite sporcu yarışları bırakıyor ve soğuyor.Bizde zar zor gidiyoruz sende biliyorsun işte.Burdaki çoğu arkadaş bilirler zamanında bende 15 kişilik takımı ordan oraya özveriyle götürüp geliyordum ne oldu sporcuları dağıttık.Halen benim yetiştirdiğim sporcular haricinde yetişen bir sporcu göremiyoruz ben federasyonmuyum bu kadar sporcuyu Türkiye hizmetine kattık bunu federasyonun desteklemesi ve sporcu yetiştirmek için katkı sağlaması gerekmiyormu.Diyorum ya ne kadar konuşursak hep biz suçlu olacaz.Bu güne kadar doğruları söyledim hep fakat hep suçlu bizler olduk.O yüzden birazda başkaları bu haksızlıkları görsün ben zamanında gelin birlik olun bunların üstüne gidelim dediğimde herkes bana düşman gibi baktı şimdi tüm sporcular bunu çekiyorlar.Çok yazık diş göstermedik şimdi değer görmüyoruz çok yazık sponsor bulamayan arkadaşlarımız malesef zorlanıyor harcırah bile doğru düzgün yatmıyor.Bunlarıda söyleyince suçlu biz oluyoz hep sizle sorun yaşıyoz diye pişgin pişgin söylüyorlar işlerine gelmeyincede sen sporcusun ceza alırsın diye tehdit alıyoruz görevlerini düzgün yapsınlarda sorun yaşatmasınlar niye konuşalım niye kötü laf diyelim biz sporcuyuz onlar olsada olmasada sporumuzu yapıyoruz.Asıl onlar bize muhtaç biz olmazsak onlarda olmaz bunun bilincinde değiller.Mümkün olduğunca kırıcı konuşmamaya çalıştım fakat bu kadar yazılana tepkisiz kalamadım hatamız olduysa affola.Pedallarımız Maddi Gücümüz Yettiğince Dönmeye Devam Edecek.Sporcu Yetiştirmeye Gücümüz Yettiği Oranda Devam Edeceğiz.

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
@esbike

gökay sağol sadece kendi adıma düşünmemiştim. birçok insan adına çekincelerimi dile getirdim. benim tuzum kuru nasılsa deseydim her saat başı foruma bile bakmazdım acaba bir açıklama yeni bir bilgi varmı diye :(

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Aradım Federasyonu bugün sitede yayınlayacaklarmış.Tarihide 8 ile 10 arası gibi bir cümle geçti heralde tarihte bir değişiklik olacak gibi bakalım yayınlasınlarda.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@esbike

dostuma bende katılıyorum... çok iyi ve anlamlı düşüncelere yer verdi

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@esbike

gerçekten HAKKARİ'de yarış olsa ne çok güzel olurdu umarımki olur doğu bölgelimizi unutmayalım ve ayağa kaldıralım

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
@cesar çakas

ali bolu da havaalanı yok.her taraf dağlık arazi...Alınan bilette manavgat maratonu içindi yani o tarihten uzun süreler geçti...

• Beğen
Tepkiler: İLKER TAŞ