Bob Beal Master Stage Race: Crash Video

Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
murat abi gercekten üzüldüm burdan cok gecmiş olsun acil şifalar dilerim
bu spor size yakışıyor

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
@d.berkay

Iz kalmasa pek fark etmez. Onceki 5-6 kere dustugum zamanlardan kalan izler duruyor.
2006'da iki parmak kirildi (indoor soccer oynarken), sonra ayak bilegimi neredeyse kirdim insaat projelerimin birinde dolanirken, sonra Temmuz'da araba carpti: (link)
http://photos1.blogger.com/blogger/6371/1281/320/car%20crash1.jpg
2003'te tunel'den geciyordum.. Tam ortasina buyuk bir agac parca yerlestirilmis. Carpinca, kap karanlik tunel icide tepe takle dustum ve kaydim islak asfalt uzerinde. Sezonumu bitirdi.. Bir ay sonra oglum dogudu.. Bir ay sonra hemoroit amelyat gecirdim.. dikisler falan gerekti.. 6 hafta ise gidemedim.
2001'de antrenman yarisin sprintinde dustum. Sanirim 55 km civarinda gidiyorduk.. Sag omuzumu incilttim. 3 ay kolumu havaya kaldiramadim, kendim giyinemedim bile. Sag dizim parcalandi ve davul gibi sismisti..
1989'da Turkiyede dustum. Bursa velodrom'daki arkadaslarla bulusmaya giderken, dustum, sag bilegimi incilttim, tum sag tarafimdan deri kayip ettim. (O yil Corum'daki yarislarda iyi derece almistim daha 18 yasimi yeni doldurup- yol yaris'ta 10. ve kriteryumda 2. oldum.. Murat Suyabatmaz 1.- taniyan varmi?)
Amerikaya donup iyilestim ve cok prestijli kriteryum'a katilmistim, gencler ama ne gencler- George Hincapie, Bobby Julich, Mark McCormack.. Break'e katildim ama sol donus yaparken kaydim bu sefer sol tarafimdan yaralandim.. daha sag tarafimdakiler yeni iyilesmisti!
Bisiklet'ten dusme tehlikesi sporumuzu daha hercanli, daha cekici yapiyor bence.. Dusmekten korkanlar golf yada bilardo oynasin.