Blackburn Delphi 2.0 KM Saati

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Sevgili Arkadaşlar Merhaba,
Bu KM Saati hakkında bilgisi olanlar burada paylaşabilir mi?
(Kalite,Ayarlar,İncelikler,Dikkat edilmesi gerekenler vs vs..)

• Beğen
Tepkiler: simplonmurat
Scudo

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Merhaba Serkan'cım,
2.0 değil de 4.0 modelini kullanıyorum.4.0'ın farkı kablosuz km, kablolu pedal devri (cadence), arkadan ışık aydınlatmalı ekran, cadence'li ve cadence'siz kullanabilmek için 2 adet ayrı gidon aparatı ve hatırıma gelmeyen birkaç özellik daha var.
Kalitesi 1.sınıf, blackburn ülkemizde yeni ismi duyuluyor çünkü bu yıl Türkiye'ye ithal edildiler fakat yurtdışında uzun yıllardır bisikletçiler tarafından kullanılıyorlar.
Ekranının ve ekrandaki rakamların büyüklükleri de benim gibi gözleri bozuk birinin bile rahatça görebileceği kadar iyi.
Kullanımı, menüsü nispeten kolay, özellikle 2.0 modelinde muhtemelen daha da kolaydır.
Gidon aparatından ayrılması ise, çok kolay olmadığı için kesinlikle hiçbir sürüşte titreşim vb sebeplerden dolayı bu km saati gidondan ayrılmayacaktır.

Ben 4.0 modelini yeni aldım, 3 binişte kullandım ve satmayı düşünüyorum.İstersen benimkini düşünebilirsin veya 2.0 yeterli dersen onu da tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Aynı şekilde Serkan'ım ben de bu aralar Delphi 4.0 ile ilgili bir test yazısı hazırlıyorum. Ancak ilk izlenim gerçekten çok iyi.
Kalite olarak şüphen olmasın, eğer ki senin ihtiyaçlarını bu saatin fonksiyonları karşılıyorsa gözün kapalı alabilirsin.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Fatih ve Halil çok teşekkür ediyorum. Bu KM Saatini aldım. Benim ihtiyacımı fazlası ile karşılayacaktır.
Daha iyi verim alabilmek için ince ayarları hakkında bir bilgim yok yalnız. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Sevgiler...

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
bende yeni km. saati alıcam ,bu markadan.ama kablosuz almakda tereddüt yaşıyorum .sorun cıkarır mı kablosuz?hangi modeli önerirsiniz?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yetkin BlackBurn Delphi'nin 5.0 modeli kablosuz KM saati, kablolu kadans ve kablosuz nabız saati özelliklerini bir arada toplamış. Eğer ki "all in one" tarzı böyle bir ürüne ihtiyacın varsa tercih edebilirsin.
Ya da biraz daha bekle, bir kaç gün içerisinde detaylı bir test yazısı hazırlamayı planlıyorum. En azından BlackBurn Delphi 4.0 hakkında biraz daha detaylı fikir edinebilirsin.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Km Sayacında bir problem var. 10-15 sn'de bir resetliyor kendiliğinden. Birde donuyor sürekli sizce neden yapabilir..

Sevgiler...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Km saatinde sorun var gibi görünüyor Serkan, kullanma klavuzunun sorunlar bölümüne bir göz atıver, ordan bir şey çıkmassa hatanın düzelmesiyle ilgili, aldığın yere müracaat et değişim için...

• Beğen
Tepkiler: Ali Hekimoğlu

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Serkan Taşdelen

Serkan'ım bir pilini söküp resetle makineyi. Eğer ki devam ederse geri gönder, yenisini göndersinler ;).