Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

black metal için iyi bir adres

Scudo
ismailofli kardeş demek sende blackcisin ne güzel yaa bi gün pedallayalım senle :D:D:D konsere fln :D:D nerde oturuosun bu arada

dinliyoruz işte öle....ben denizlideyim.valla konser olayını unuttuk neler oluyor neler bitiyor hiç haberim yok. en son izmirde marduk'a gitmiştik o.sende arşiv durumları nasıl, görmek isterim.
:)

bu arada immortal,emperor ve burzum bir turne kapsamında ekim ayında turkıyede...belkı haberiniz vardır

immortal ve emperor dağıldı diye hatırlıyorum.ayrıca varg hapisten çıktımı???:eek: :eek: :eek:

valla oraya buraya baktım pek umudum olmasada böyle bi haber görmedim.eğer dalga geçmiyorssan bizide bilgilendirirsen seviniriz allofsins.....

hiç, fantezi yapıorum işte....ihsayn bir grup kurmuş fakat dinleme şansım olmadı daha...zaten hayal o grupların gelebilmesi.....hele üçü birden:) konser kayıtlarıda yok....sizde varmı?

abi Varg hala yaşıyomu yaa.. bu gibi durumları dünyadaki tüm rock/metal (türkiye dahil) gruplarının listelendiği ve detaylı bilgilerinin bulunduğu (link) dan takip edebilirsiniz, sürekli güncelleniyor biliyorum.

bir de demonteam diye bir yahoogroup vardi.. baktim, hala duruyorlar, ben no e-mail yapmisim :p yaklasan konser tarih ve detaylarini guzel guzel yayinliyorlardi :)

bende immortal -fullmoon, zaandam (bootleg),Live At Rockwave Festival,The Sound Of Battle Never Ends

Emperor- IX Equilibrium

konser görüntüleri var. burzum adına tek numara tutuklanma görüntüleri :)çok komik....:D

vay beaa nete girmedik 2 gün :D:D neler olmuş baya blackci var galiba valla birader bn arşiv yazmakla fln bitmez yaa hiç uğraşamam valla :D:D:D ama yaklaşık 30 gb harddiskte var ee bide dvd lerde fln var 20-30 dvd desen işte o kadar yapıo
%90 ı black geri kalanı death o kadar :D:D:D üzüldüm denizlide olmana yaaa ne güzel pedallardık nese sağlık olsun :D

bende de 122 gb safi mp3
+ 30 gb video var.....:D :D :D (black,death,gore,doom azda thrash var,bindebirde power)
biraz abarttım ama böyle.
keşke paylaşabilsek...
istediğiniz bişey olursa gönderirim.
şahsen aradığım bişi olursa ben isterim.:D :D :D

baştan söliiim dostum bende blcak den başka bişi yok ne göthic ne trash derk black metal kardeş haberin olsun bide yerli bi kaç grubun demoları var (kayıtlarında baya bi etkim oldu ondan rüşvet aldım ) :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: ismailofli
haaa kardeş bu arada istediğin bişi olursa söle hallederiz kargo , link vs vs ne demek ne zaman istersen

türk grupları elde etmek yabancıları elde etmekten daha zor. istanbula gitmek lazım. türkler içinde korsan alma taraftarı değilim. o yüzden sadece demoları var.(The Sudden Death).
bu arada gurup yanılmıyorsam adını değiştirmiş.sabankra diye bişey olmuş.

Constantinopolis(Sabhankra) nin for the empire-2003 albümü elime geçti obsolate...

süper abi senden senin seçeceğin bir yöntemle alsamda bi dinleyip geri versem :)

Back