Bisiklette telefon tutucu

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar, gidon boğazı üstüne takılabilen model kullanan var mı?

Scudo

Samsam

Daimi Üye
Tepki
348
İsim
ENES
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
20210507_131113.jpg
Ben bu ürünü gidon boğazında kullanıyorum. Telefon yan duruyor ama kullanıma herhangi bir engeli yok. Tutucu 360 derce dönüyor eğer telefonunuz küçükse ve boğazınız uzunsa dik olarak kullanbilirsiniz .

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu

oguz169

Forum Demirbaşı
Tepki
467
İsim
OGUZHAN
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bunu kullaniyorum cok memnunum.Ben maşa ile gidon arasına takılan vidaya giren aparattan aldim.Farkli bağlantı tipleri de var.

TRY 44.14 49%OFF | Bisiklet telefon tutucu, evrensel alüminyum GPS braketi sürme klip standı MTB yol bisiklet cep telefonu gidon kök montaj
(link)

Burak Uğurlu

Forum Bağımlısı
Tepki
4.133
İsim
Burak Uğurlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
IMG-20200905-WA0020.jpegIMG-20200905-WA0018.jpeg

Selam. Zefal telefon tutucu. Yağmur çamur demeden rahatça kullanabilirsiniz. Kilitleme mekanizması da düşmesini imkansız kılıyor. Dik ve yan durabiliyor. Mtb için sağlam tutması ve suya karşı koruma önemli olduğu için bu modeli tercih ettim. Pahalı bir ürün ben aldığımda 240₺ idi şu an 300 civarı olabilir. 3.000₺-10.000₺ arası telefonları buraya koyacağınızı düşünecek olursak bu fiyat hiç bir şey. Şiddetle tavsiye ederim.

Mr nc

Aktif Üye
Tepki
582
İsim
Mr Nc
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
263222 dosyayı görüntüle
Ben bu ürünü gidon boğazında kullanıyorum. Telefon yan duruyor ama kullanıma herhangi bir engeli yok. Tutucu 360 derce dönüyor eğer telefonunuz küçükse ve boğazınız uzunsa dik olarak kullanbilirsiniz .
Ben de aynı ürünü 2 sene kullandım. Telefonum biraz irice olduğundan olabilir yırtıldı bir zaman sonra. İlk kullandan itibaren de tam olarak istediğim gibi durmadı telefon ğstünde, ya sağa ya sola kaydı

• Beğen
Tepkiler: Samsam

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Bu ürünün ilk sıradaki versiyonunu aldım. Gidon boğazının gidonu monteleyen kısmına takılıyor. Oldukça sağlam ve kullanışlı kelepçeli olan model de tercih edilebilir. 15 günde teslim aldım.

238122 dosyayı görüntüle
Kullanımı nasıl hocam, yukarıdan fırlayacak gibi geliyor bu modeller :D ama en sağlam gözüken de bunlar.

Tepki
244
İsim
Serkan Sağlam
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kullanımı nasıl hocam, yukarıdan fırlayacak gibi geliyor bu modeller :D ama en sağlam gözüken de bunlar.
decathlondan 80tl ye almıştım bu model çok sağlam şuan 110 tlye satılıyor. kesinlike mtb kullanırken dağ taş inerken iphone xs telefonumu canavar gibi tutuyordu . deneyimledim öneriyorum..

• Beğen
Tepkiler: enzo

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynısının gidon boğazına takılanını bugün taktırdım bisiklete. Hsonu denicem haber veririm 👍🏻

• Beğen

elric1982

Daimi Üye
Tepki
665
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Nukrotech aldım, henüz kullanmadım. Yorum yaparım kullanınca.
(link)

chtbrtk

Üye
Tepki
5
İsim
Cihat Birtek
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Rassine alüminyum cnc kesim telefon tutucu kullanıyorum 5.5-10 cm aralığındaki telefonları güçlü bir şekilde sabitliyor tavsiye ederim images.jpegIMG20210527221319.jpg

• Beğen
Tepkiler: osmancan71

celotr

Üye
Tepki
442
İsim
celil
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Oldukça sağlam aylardir kullanıyorum elle çekerek çıkarmak imkansiz oyle diyim:))

• Beğen

Robinson Crusoe

Daimi Üye
Tepki
838
İsim
Robinson C.
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Rassine alüminyum cnc kesim telefon tutucu kullanıyorum 5.5-10 cm aralığındaki telefonları güçlü bir şekilde sabitliyor tavsiye ederim
Bende de bu var, Decathlon’un da birebir aynı modeli var bulamayan olursa. Kullanımı çok rahat ancak ben gidon boğazına takıp kullanıyorum, vida zamanla zarar görecek diye korkuyorum. Vidanın uzunu piyasada yok ama o şekilde kullanan varsa nereden bulduğunu yazarsa sevinirim.

celotr

Üye
Tepki
442
İsim
celil
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende de bu var, Decathlon’un da birebir aynı modeli var bulamayan olursa. Kullanımı çok rahat ancak ben gidon boğazına takıp kullanıyorum, vida zamanla zarar görecek diye korkuyorum. Vidanın uzunu piyasada yok ama o şekilde kullanan varsa nereden bulduğunu yazarsa sevinirim.
Oto sanayi sitelerine bakın ben ordan buldum bütün çeşitler var. girişte vida vs nerde bulurum diye sorun illa ki bu işe bakan bi dükkan vardır.

fatikngage

Daimi Üye
Tepki
1.074
İsim
Fatih elitaş
Bisiklet
Sedona
Teknik hırdavatçılarda her çeşit vida somun bulabilirsiniz

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gidon boğazına takılan modeli kullandım bugün, telefon oldukça sağlam duruyor ve oynamıyor.ama telefonun olduğu tabla titreşimle sağa sola kayıyor.
Bi süre tutucu artı telefonla devam ederim ben:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Decathlonun metal telefon tutucusu baya iyi, tavsiye ederim. Dışı kılıflı olanlar her zaman sıkıntı, yağmurdan koruyor ama hem yansıma yapıyor hem dokunmatiği kötü hemde parmak izi vs çalışmadığı için şifreyle açmak zor oluyor.