Bisiklette arka çakar incelemeye, inceleme :)

Konu, Elektrik - Elektronik kategorisinde ... tarafından 31 Mayıs 2016 tarihinde paylaşıldı.

1. Erh@n

Erh@n Üye

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Mosso
    @Hamit.Ç hasar aldı derken sizden kaynaklanan bişey mi yoksa kendiliğinden mi bozuldu? 3 gündür kullanıyorum. Çok memnunum hatta nasıl görünüyor diye bisikletin 20-30 metre arkasına geçip baktım çok hoş görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

... Bisikletkolik

@Erhan42 Silikon koruyucu düşmüş, ogün ağır yağmur vardı ve bir de evde hortumla yıkayınca elektronik kısmı hasar aldı. usb girişini korumak lazım, başka sıkıntısı yok.

Erh@n bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

stelvio-pass-hill-climb1.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
eat-more-protein.jpg
Merhabalar, bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisikletinize daha hızlı ve güçlü bir bisikletçi olarak...
upload_2016-10-20_14-13-9.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...