Bisikletliye Yapılan Saygısızlık

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar bu videoyu da bu şekilde haberlere çıkartmamız lazım bence.

Scudo

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Videoyu görünce benimde başıma böyle bir olay geldi bende e5 ten giderken arabadan bir şeyler böğürdüler maymunların bağırdıkları gibi bunun gibiler trafikte dolu bunların toplanıp ormanlara arkadaşlarının yanlarına salınması gerekir.Hepimizin başına gelebilecek bir olay.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
Arabalar ile azcık yakından ilgisi olan ünal turanı duymuştur

kendisi Türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük apaçisidir herhalde.pert araba alır toplar sıkışık trafikte yüzlerce kişinin hayatını tehlikeye atar maganda diye haberlere çıkar vs vs liste uzar şahsiyetsiz i görünce hiç şaşırmadım umarım bir gün anasına bacısına böyle laf atarlar

işin birde daha da kötü bir tarafı var bu parazitin binlerce fanı var,bir facebook a girip ismini aratmanız yeterli olacaktır ne dediğimi anlamanız için.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
3-5 vidyosunu daha seyrettim de çok öyle baş edilemeyecek bir tip değil.Tehlikeli olan fanlar,boynuz kulağı geçermiş misali.
not:Vidyoların birinde,sanırım kendi galerisinde Chrysler araba ile haşır neşir olurken ka-fa baya yükseklerde.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
adamlar bence de zararsız aslında... lafları uzaktan atmışlar, küfretmemişler... sadece kendi çaplarında zararsız bir eğlenme biçimine sahipler... mesela yaklaşmışlar ama sıkıştırmamışlar... kafaya göze bi'şeyler atmamışlar... 200 metre ilerde arabayı sağa çekip bisikletliyi beklememişler...

hani, kafayı çevirip bi gülsel, eli kaldırıp bi selam versek, 180 derece dönecek gibiler...

ama tabi bisiklet üstünde nerden bilicez ki kim nasıldır... nasıl davranır... neye nasıl tepki verir...

• Beğen
Tepkiler: oalmali

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@CandanC evet ben de sonradan fark ettim.Evine dön evine ilk başta sert gibi ama,küfür yok falan.Hafif iç anadolu stayla takılmışlar yolcuya.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CandanC alttan alarak bir şekilde ortayı bulursunuz dediğiniz gibi. ama yine de yaptıkları sözlü taciz ve bana göre insanlık onuruna yakışmayan bir şey. Bu durumu ama küfür etmemişler , zarar vermek istememişler deyip olumlu açıdan yorumlamaya çalışıyorsunuz farkındayım ancak bana kalırsa böyle düşünmek biz bisikletçilerin zararına olur. Yapılanlar insanı rahatsız edecek boyutta. şahsen karanlıkta bisikletle giderken bi arabadan bana iki kişi bu şekilde laf atsa , bağırıp çağırsa kendi egolarını benim üzerimden tatmin etme çabasına girseler hem korkardım hem de rahatsız olurdum.

Levent34

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
b'Twin
Videonun altındaki yorumları okuyorum da insanlar baya eğlenmişler video'da espri kabiliyetimi yitirdim galiba :/ Bisikletçi arkadaşı da tebrik etmek lazım iyi dayanmış laf söylememiş..

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
haklısınız @anıl şentürkk , malum ülke şartları ve duyduklarımız/gördüklerimiz birleşince, ne yazık ki bu insanlara "iyi" demeye başladık... zira çok daha kötüleri mevcut...

işte uzaktan bir göz olarak, zararsız olduklarını düşünebiliyoruz sonuçta.. ama ben de katılıyorum dediğinize, çok ürkütücü... sonuçta olayı yaşarken nasıl insanlarla muhatap olduğumuzu, bu işin sonunu nereye vardırabileceklerini bilmiyoruz ne yazık ki..

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron

dakika 7 den sonra dikkat gözlere,kardeşler üflemiş.Belgesel melgesel,durum acıklı yahu.Bildiğin metropol hayatında yitip gitmiş gençler.Ezilmiş ruhlar.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Video benim üniversitem hizzasında. Şirinevler meydan. Kültür üniversitesinin önü. Böyle besmelesiz peydahlanan insan çok ülkemizde. İnsanın kötü şeyler diyesi geliyor ama susuyoruz. Dün bir araçta 4 denyoda benzeri bir şeyi bana yaptılar hoş değildi. Ülkemiz bunlarla dolu ne yazık ki.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Yeniden döndü dolaştı aynı duruma geldi.Bzi söylüyoruz biz dinliyoruz.Her seferinde yorum yapmayayım diyorum bu tip konularda ama kendimi alamadım yine. :)

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CandanC tabi siz de haklısınız bir yerde , haberlerde bile o kadar çok şey görüyoruzki insan bu tarz şeylere biraz daha "olumlu" yaklaşabiliyor

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.894
Bisiklet
Cervélo
harikalar diyarında yaşamıyoruz ki.. istanbulda bisiklet kullanmaya çalışan herkesin ilerde torunlarına anlatacağı birsürü hikayesi vardır eminim.

benim en ilginçleri avcılar rampasında bir kamyonet beni geçerken ön-sağ tarafında oturan adam bana ayağındaki terliği fırlattı. neyse ki ıskaladı :D

benzer şekilde yine önde oturan elemanların bana eliyle vurmaya - kafama (kaskıma daha doğrusu) şaplak atma girişimleri de oldu 2 kez.

artık alıştım gibi bişey. laf atanları saymıyorum zaten. videodaki arkadaş da normal karşılamış hatta uzaklaşıp yanyola girmiş. doğru tercih

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@M.Burak KARADAĞ

Şurada keyfimiz yerinde Bisiklet Foruma a girelim diyoruz, karşılaştığımız tabloya bak, deliriyorum usta de-li-ri-yo-rum. Benim başıma daha gelmedi ama gelse şayet bu arkadaş kadar sakin olamam. Olması gerekeni yapmış takdir etmek lazım. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ülkemizde insanın spor anlayışına en güzel örnek.

Cem Eren

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar, egm'ye şikayet maili atmanız 5 dakikanızı almaz. Bir şey cıkmaz demeyip şikayet edelim ki bir ihtimal insana dönsün zibidiler.

(link)

Konu Başlığı: Trafik Terörü
İçerik: Ekte belirteceğim videoda görüleceği üzere D100 (eski e5) karayolu Şirinevler mevkiinde daha önce aynı suçtan sabıkası bulunan "Seyfullah YILMAZ" isimli şahıs ve beraberindeki şahıslar, tüm trafik kurallına uyan ve tam ekipmanlı sürüşünü gerçekleştiren bisikletli arkadaşımızı ve onun nezdinde trafikteki tüm araç ile şahısların can guvenligini açıkça söz ve baskı suretiyle tehdit etmiştir. Bu şahıs hakkında cezai işlemin en kısa sürede başlatılmasını istiyorum.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Göndereceğiniz metnin taslagı bu sekilde olabilir arkadaşlar.

İyi forumlar.

Çağrı Soylu

Forum Bağımlısı
Tepki
686
Bisiklet
Focus
Ben zamanında bu modifiye işine bulaşmıştım. Bir çok tanıdığım bunun gibi kendini "zirvede" zanneden kişi onların tabiriyle ya "öpüştü" ya "direğe dolandı" ve sonunda öldü. Çok uzun olmuyor hayatları.