Bisikletlilere 69 TL Trafik Cezası

Onurleo

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Amoeba
Sakarya' da bisiklet caiz değilmiş. Bu zihniyetle hareket ediyor bunlar. Bunlara oy verip BelediyeBaşkanı yapanlar bir daha düşünsün. Bunlara karşı insanların daha dikkatli olması lazım. Kültür yoksunu cahil insanlara makam sağlanırsa olacağı bu. Ne yapacağını bilemeyip bisiklette toplatır. Bisiklet kullananları çuvala koyupta taşlatır. :)

• Beğen
Tepkiler: onur tuna
Scudo
Tepki
42
sadece üzüldüm..
ne desek boş..
sonrada avrupa birliği diyorlar
böyle devam edelim
teşekkürler türkiye

Tepki
5
Sacmalıklar ve beledıyeler cok yakın seyler bunlar her zamankı gıbı yola yaparlar 2 gun sonra kazarlar.

Erhan Ertan

Bisikletli Operatör
Tepki
1.105
İsim
Erhan Ertan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Yaşadıklarınızı paylaşıyorum. İnsanlarımızın çoğu hala bisikleti öcü gibi görüyor. Siteye de yeni katıldım, bu çeşit uygulamalar canımı fena halde sıkar...
Eskişehir'i örnek vereyim: Avrupa kenti olmak için göstermelik yapılan bisiklet yolu, kaldırımın üstüne çizilmiş olan bisiklet yolları var. Ana caddeler girişindeki bisiklet işaretinin altında ''sökülüp takılabilen (!)'' bisiklet giremez yazısı var (Bildiğiniz gibi trafikte yasaklamayı belirten işaretlerde 45 derecelik çapraz çizgi bulunur, ama bunlar uydurmasyon taktikleri).
Şehirlerdeki bisiklet kullananlar toplanarak bisiklet yollarında bisiklete biniyor ve ''Biz de varız'' diyorlar. Böyle yapmaktan başka çare yok.

At gözlüğü takmış, bisikleti anlamak istemeyen, bisikleti tanımayan, kişiliksiz egoistlerdir bu tip belediyeler...

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ümit BAKAY

Valla sinirlenince bunları yazıyorsanız, sakinken neler yazabileceğinizi düşünüyorum daa... Allah karşınızdakilere acısın derim :) Bu arada ben de tam olarak sizin yazdıklarınızı yazmayı düşünmüştüm ki, burada görünce yazdıklarınızı, yorum ekleyerek kurtarmış oldum. Ellerinize sağlık.