Bisikletli ulaşımdan alınan ücrete hayır kampanyası

Scudo
Tepki
0
İsim
Derya
Bisiklet
Dahon
Yarın gelecek olan katlanır bisikletimle her yere girebileceğimi düşünen, forumu görünce dumura uğramış biri olarak imzaladım [emoji52]

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İmzalamayan arkadaşlar bir el atsanızda 1000 imzaya ulaşsak ya :)

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
ben de imzaladım ve face de paylaştım. imzalama sebebim kısmına da şunları yazdım: '' gün gelecek, belkide insanlar, yürümek dışında sadece hayvanlar ve bisikletlerle yolculuk yapabilecek...kimbilir?! '' :) İ. Melih Gökçek( şaka lan şaka ben yazdım walla) kafa da hafiften güzel olunca böyle aforizmalar çıkyor işte yaw...

dufpanla

Bisikletli Gezgin
Tepki
82
Bisiklet
Lapierre
Forumdaki herkes destek olursa seviniriz arkadaşlar ve sosyal medyada paylaşımı unutmayalım

AliG.

Aktif Üye
Tepki
163
Bisiklet
Diğer
imzaladım ve facebooktada paylaştım, inşallah istenilen hedefe ulaşılır.

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
İmzaladım 613. kişi olarak ama koca forumda 1000 kişi çıkmazsa burayıp kapatıp gitmek lazım. Bence bu sabit başlık olsun, görünür olsun.

metalikfb

Aktif Üye
Tepki
131
İsim
furkan A.
Bisiklet
Claud Butler
Bir bisiklet bir ulaşım aracı içinde en az bir insan kadar yer kaplıyor.hangi ulaşım araçlarından bahsediyorsunuz bilmiyorum ama ben tramvaya bisikletle binip sadece 1,15 tl gibi bir ücret ödüyorum trenle ankaraya geldiğimde ise 8 tl gibi bir ücret ödedim.sizce büyük ucretler mi bunlar?

Tepki
8
İsim
hakan
Bisiklet
Bianchi
istanbulda böyle bir şey görmedim. Yani 29" mtb ile binenlerden bile fazla ücret aldıklarını sanmıyorum. metrobüste bile bisikletle yoğun olmadığı zamanlarda bisikletli var. İzmirde ekstar ücret almları çok mantıksız geldi.

yey52

Üye
Tepki
28
İsim
Yunus Emre
Bisiklet
Kron
Bir şeyleri değiştirmesi dileğiyle...

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
izmir e özel bir şey galiba, ben , istanbulda metro, marmaray, metrobüs hepsine defalarca bindim bi kere bile kimse bişe demedi, hatta bi defasında bi vatandaş bisikletle binebiliyor muyuz gibi bişe sormuştu mesai giriş ve çıkış saatleri dışında sorun olmaz demişti görevli, ee yani akşam 6 da kendini zor sokuyosun metroya, bisikleti nereye sokucan, inşallah izmir belediyeside yola gelir :))

abergun

Üye
Tepki
4
İsim
Selçuk Ergün
Bisiklet
Cannondale
İstanbul'da Marmarayda katlanır bisikletlere ek ücret almıyorlar artık.