Bisikletlerin Çalınması

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında serhat toy tarafından paylaşıldı.

1. semih yabacı

semih yabacı Üye

Seviye:
    Bu konuda haklısınız. Almanya da genelde yol kenarında 10larca ucuz yol bisikletleri var, evlerinde ise genelde yüksek fiyatlı mtb leri duruyor.

2. sinan hüner

sinan hüner Aktif Üye

Seviye:
    benım bır bısıkletım de degısk bır yöntemle calınmıstı adam bısıkletın kılıdını neyle yaptıysa erıtmıs ve calmıstı :D

3. Ayhan Cihangir

Ayhan Cihangir Kıdemli Üye

Seviye:
  4. Halil Atalay

Halil Atalay Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben şöyle bir sistem yapıyorum eğer bir yere bisikletimi bırakacaksam bir kaç şeye dikkat ediyorum

1. ilk olarak bırakacağım yeri iyi seciyorum güvenli yer olması konusunda dikkat ediyorum

2. arka jant ve gövde arasından bisiklet kitliyorum

3. ön ve arka frenleri fren kolunu basılı durumu getiriyorum (denenmiş bir yöndem ve başarılı oluyor ) :)

5. BULUT ÇELİK

BULUT ÇELİK Forum Demirbaşı

Seviye:
    https://www.bisikletforum.com/showthr...46#post1059546

şöyle bi konu açmıştım ama bende projeyi hayata geçiremedim bildiğiniz kapı pencere alarmını bisikletin kadro yada maşaya takmaktan ibaret mıknatıslı bi sistem ve çok ucuz evde bile yapılabilir. uzman olmaya gerek yok...

İlginizi Çekebilir

20171105_191920.jpg
İyi akşamlar yaklaşık bir 10 gün önce decahtlondan tacx blue motion pro trainer aldım.Traineri bir kaç kez kullandım ancak yol lastiğini yemesin diye schwalbe insider trainer lastiği aldım ve...
20150722_101722.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
upload_2017-2-6_15-28-11.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...