bisikletlere modifiye

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
arkadaşlar tur dışı zamanlarda şehir içi kullanımda mahalle arasında falan amator duzeyde modifiye yapmak istiyorum. Aklıma ilk gelen havalı tam jant kapakları ile boynuzlar. Bunu dışında bisiklete "98 model modifiye tipo" havası verecek ve kızların soyle donup bi bakmasını sağlayacak onerisi olan varsa sevinirim.

Scudo

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Modifiyeden anlamadığın belli, jant kapakları "yürüyenleri" ağırlaştırmaktan başka ne işe yarar? Modifikasyon denen şey hafiflik ve performans artışını amaçlamaz mı? Bacaklarını güçlendir ki kızlar kaslarına baksın.

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
beni bi görsen böylem konuşmazdın

benim için önemli olan bisikletin ağır gitmesi değil iyi görünmesi

modifiye diyorum tabii ki bisiklet ağırlaşacak ve daha tehlikeli olacak.

yoksa ben de tek pedal da 150 km goruyorum bisikletimle gecen hafta oludenizdeydim

• Beğen
Tepkiler: cartman

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
hahfiflik ve performans isteseydim bisikletime extra ağırlık takmam herhalde.
Benim amacımşık bir goruntu bilmem anlatabildimmi.

200 kg squat basan birine saygısızlık olur sanırım bacak calışmak

T

Tuğrul

Misafir
Anladığım kadarıyla uzun yol da yapıyorsun.O takacağın jant kapakları ,yandan gelen rüzgarlarda dengeni bozacaktır.
Boynuz(barend) takabilirsin.Yokuşlarda da yardımcı olur.Açılarını iyi ayarlaman lazım.Forumda böyle bir konu geçiyordu.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
arkadaş sırf görüntü istiyor anlaşılan

şu teyip takan hoperlor felan bağlayan
jantları kapaklı garip tiplere benzeme de nasıl olursa olsun...

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
Eğer bisikletinin resmini yollarsan daha iyi sonuç alabilirsin.O zaman nelerin güzel olup olmadığı konusunda bir fikir sahibi olabiliriz.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
valla ben öle jant kapaklı cay caylı orasında burasında garip garip süsler olan bisikletlerin kızların ilgisini çektiğini hiç düşünmüyorum ve bence çirkinde bir görüntü oluşturuyorlar...Ayrıca o jant kapağı dediğin bisikletin dengesini bozmaktan başka bir işe yaramaz yani...

Kızların dikkatini çekmek istiyosan sadece ama rengi güzel olan bir bisiklet yapmaya çalış...Bak benim İzzete mesela caddebostan sahilde 20 bisikletin içinde kızların gelip şu bisiklete binebilirmiyiz dediği tek bisiklettir...Aklında olsun...

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
tesekkürler
digital foto makinası alır almaz yollayacağım bisikletimin fotolarını
sanırım sadece arka tekerleğe kapak takıcam bi de boynnuz takarım
:)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
kadronun yere bakan kısmına neon diye tabır edilen ışıklardan tak. sele altına yada müsait bir yerede akü bağla...