Bisikletle ilgili filmler

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.142
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aşağıdaki filmi tavsiye edeceğim ama film internete yüklenmemiş galiba..Tv'de izlemiştim sanırım..Tam hatırlamıyorum da aslında.. :)
Neyse..Bulursanız bu filmi izlemenizi tavsiye ederim..:harika:
220853 dosyayı görüntüle
(link)

Alt yazıyı açıp otomatik çevir'den türkçeyi seçebilirsiniz.

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Netflixte Suits diye New York’taki bir hukuk firmasında geçenleri konu alan güzel bir dizi var. Epey eğlenceli. Dizinin baş karakteri bir sebeple(!) araba kullanmayan (spoiler vermeyeyim), işine de bisikletle gidip gelen ve önceki hayatında bisikletli kurye olarak çalışmış genç bir hukukçu. Yönetmenin bisikletle bir olayı var ama anlayamadım, başrol dışında da neredeyse her dış sahnede mutlaka bir bisiklet oluyor. Ya park etmiş ya hareket eden.
Yeni bir dizi değil aslında. 8-9 sezon sürmüş. Başrol oyuncularından biri Prens Harry ile evlenmişti hatta.
Vakti ve aboneliği olanlar için özellikle ilk iki sezonu tavsiye ederim.

Şeref Tuzcu

Daimi Üye
Tepki
1.763
İsim
Şeref Tuzcu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
TRT2, bu akşam saat 21:00
Küçük bir kasabada yaşayan Raoul Taburin’den bisiklet ile ilgili her şeyi bilmektedir. Adeta bir bisiklet piri olan Raoul, bisikletle ilgili her şeye hakim olmasına rağmen binmeyi bilmez. Çocukluğundan itibaren bir türlü dengede durmayı başaramayan Raoul bisiklete binmekten korkmaya başlar. Kendisini kimsenin anlamayacağını düşündüğü için bisiklete binemediğini herkesten gizler. Ta ki bir gün arkadaşı Figougne, Raoul’un bisiklete binerken fotoğrafını çekmek istemesine kadar…
FCAA3EF5-2499-42C7-825C-62C135B874A9-706-000000B021C650B2.jpg

DY1903

Üye
Tepki
1
İsim
doruk
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
MERHABALAR BENİM ARKA TEKER MİLİM KIRILMIŞTI SONRA BİSİKLETÇİ ONA GÖRE BULAMADI BİR HAFTA SONRA ÇIKMA TAKTI VE BİKLETİMİN ARKA LASTİĞİNDE SÜRTME OLMAMASINA RAĞMEN YAVAŞLIYOR BİLYALARDAN KAYNAKLANIYO DİYE DÜŞÜNÜYORUM RULMANLI MİL'E GEÇERSEM MASRAFIM NE OLUR

• Beğen
Tepkiler: bekirs07

Ricochet

Daimi Üye
Tepki
1.114
İsim
A.SÜVARİOĞLU
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şimdi düştü benim önüme de. Fillm şeklinde olması dizi olmaması garipsetti ilk bakışta ama kısa zaman aralığında bisiklet ile ilgili bir yapım daha yayınlanması gururumu okşamadı değil 😂

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Netflix bisiklet ile ilgili yapimlara daha cok yer vermeye basladi, bu guzel bir gelisme.

krank

Aktif Üye
Tepki
299
İsim
Onur G.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Belgeselden çok saat sponsorunun reklamı gibi olmuş.
Bu yıl TDF 7. Etapta kıl payı birinciliği kaçırmasa eklenti bile yapmaları gerekebilirdi.

• Beğen
Tepkiler: bekirs07

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.645
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Arkadaşlar günaydın ,

Bir bisiklet filmi vardı, hatırlayamıyorum ismini yardımınıza ihtiyacım var. Bu sayfayı en başından bu yana inceledim yoktu.

Bir bisiklet takımı takımda bir yaşlı var onu istemiyorlar, sonra doping olarak kanlarını çekip soğutup tekrar geri enjekte ediyorlardı. Filmin adını hatırlayamadım. Bu siteden bir arkadaş paylaşmıştı ama bulamadımda . Biliyor musunuz ?

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.645
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
İşte bu ,

Çok teşekkürler gece yatmadan aklıma geldi. Arkadaşımada öve öve bitiremedim ama ismini hatırlayamadım. Çok teşekkürler.

🙏

• Beğen
Tepkiler: Cem Coşkun