Bisikletle Günlük Olaylar / İETT-Aynasız Vito-Ayna Kırma

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Tekkkkrarrrrrrrr merhabalar. Günlük Olaylar serisinde kendimin 6. videomu da yayınlıyorum.

Kısaca özet geçmek gerekirse,
Bi aracın aynasının kırılması,
Vito'nun aynasız şekilde üzerime çıkması,
İETT'nin (GENE)! KABATAŞ'TA yanımdan 0 (SIFIR)(ZERO)(YAKIN)! Geçmesi,
Ve son olarak bana neden NİÖĞEĞEĞ diye bağırdığını anlamadığım araç sürücüsü.

Bu seri de ve bi sonraki gelecek olan VLOG'ta küfür olmayacaktır, önceki uyarı, eleştiri ve önerilerinizi dikkate alarak hazırladığım bi video oldu. Umarım beğenirsiniz.

Scudo

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
İETT senden çektiği kadar kimseden çekmedi Buğra :D

Ben de birazdan gece turuna çıkacağım. Bakalım başıma neler gelecek? (Muhtemel sonuç: Hiçbir şey gelmedi.)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Bugraacik

Youtube da denk geldiyseniz insanların arasından geçerken birden biuu diye saçma sapan şekide bağırıp geçen bir bisikletçi var hızlı ve çılgın diye. İnsanları korkutup dikkat çekmek için yapılan kalitesiz bir davranış. 150k abonesi var. İşte bu elemanı izleyen fanlarından biridir belki.

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.909
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dogus reyizde koptum. Ama otobus soforu haketmis.

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@specific en küfürsüz veya bipli yerlerden seçtim özellikle :) istekler doğrultusunda hareket etmek istedim

Buğra C

Buğra Hoca
Tepki
705
İsim
Buğra Canata
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayna detayına dikkat çekmek için gelmiştim, benden önce davranmışlar :) Tekrardan tebrikler, şık bir hareket olmuş. Bu arada biliyor musunuz bilmem, Facebook'ta ve ayrıca internet sitesi olarak (link) diye bir sayfa var. Ekran görüntülerini plaka, tarih-saat, yer vs. bilgilerle oraya atabilirsin. İETT için de beyaz masa şikayetini es geçmeyelim :)

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@Buğra C O facebook hesabını biraz inceledim fakat video paylaşımı yapmamislar sanırım. Video esnasındaki araçlarında ekran görüntüsünü paylaşacağını pek sanmıyorum ama bi deneyeyim :)

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@EmirhanShn biraz uzun mu olmus sanki hocam acaba? Onu düşünüp durdum.

umutntm

Üye
Tepki
65
İsim
umut
Bisiklet
b'Twin
Ee? İETT şoförüne hiçbirşey demedin mi? Ben izlerken sinir oldum orda olsaydım kesin kavga etmiştim. Plakasını falan alıp şikayet etseydin bari

• Beğen
Tepkiler: Bugraacik

Caner Geyik

Daimi Üye
Tepki
858
İsim
eski rumuz: luneris
Bisiklet
Carraro
İEET şoförünün durağa yanaşmadan önce yavaşlaması ve senin geçmeni beklemesi gerekirdi. Ama durağa yanaştığında otobüsün sağından hızla geçmen de doğru değil. Kapı açılıp biri inebilirdi o anda. Ön tarafa yetişip söylenmek yerine arkada kalıp plakasını alıp şikayet etmen daha doğru olurdu sanki. Neyse ki kapılar açılmamış sen geçerken.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
@umutntm Söyledim fakat kamera housingin içinde olduğu için pek ses anlaşılmadigi için koymadim. '1 karış yakinimdan geçiyorsun az yavas yahu' dedim. Mesafe bıraktım ben dedi. Ya birakamasaydin ben suan otobüsün altindaydim az yavaş dayi dedim. Özür diledi sağolsun. Ama @Serkan Mıstınoğlu nun yorumunu bekliyorum. Ona göre tekrar bi şikayette bulunabilirim.

@luneris Ben ön kapıya gittikten 5 6 sn sonra kapı açıldı yolcu indi. O esnada da ben konuşma yaptım zaten Şoförle. Henüz durağa 100 metreden fazla mesafe olduğunu düşünüyorum ve hatırladığım kadariyla ışıkta duracaktı. O yüzden yetiştim.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Video düzenlemesi güzel olmuş eline sağlık :harika: Olaylar maalesef istanbul trafiğinde alıştığımız olaylar ,bende o güzergahta sürüyorum durumun özeti bu :acpsnr: