Bisikletle Dört Deniz Projesi

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@ademdogan

Bütün etapları yazdıktan sonra bir süprizim olacak. Lütfen takip edin :)

Vakit oldukça, internet bağlantımda, bilgisayarımda ve bloggerda sorun olmadıkça olabilecek en kısa zamanda tüm etapları tez zamanda yayına almaya çalışacağım.

İkinci etap olarak belirlediğim Bozcaada-İzmir hattı yazım aşamasında.

Scudo

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Çok tebrikler Baki. Anlatımlarında dediğin gibi bazen insanın dönüveresi geliyor, nitekim bizde de bu his biraz ağır bastı Antalya'ya varamadık. Bu yüzden senin çabanı emeğini bütün kalbimle takdir ediyorum. Helal olsun.

Ayrıca çizdiğin rotalar ve verdiğin bilgilerle bizim turumuza da çok ışık tuttun bunun için de ayrı bir teşekkürü hak ediyorsun. Çok sağol

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
güzel olmuş ayağına sağlık berk kardeşim!

Ozan Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
1.197
Berk ellerine sağlık.Tüm etapları okudum.Yaşadıklarını çok güzel aktarmışsın bize.Devamını sabırsızlıkla bekliyorum;)

philykia

Üye
Tepki
141
Berk selam,

Gerek forumda gerekse blog'da fotoğraflara hayranlıkla bakarken çerçevenin sol tarafından kafanı uzatacakmışsın gibi geliyor. Sol taraftan kafanı uzatmış halde çektiğin resimler bir ritüel oldu... :)

Eline, ayağına, pedalına sağlık.

Görüşebilmek dileğiyle.

Serhat.

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@philykia

Genellikle tek başıma turladığım için bu poz benim ritüelim oldu. Self portre yada öz portre denebilir bunlara. Makinem bazen fazla alan derinliği verdiği için arka plan kimi zaman yok olabiliyor ve yüzüm gereğinden fazla öne çıkıyor.

Bu farklı yorum için teşekkür ederim.

Görüşmek dileğiyle..

Berk

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
Sevgili Baki kardeşim, ne kadar harika bir iş başardın sen. Tüm tebrik, takdir ve hayranlık kelimeleri hafif kalır. Bence İzmitin bisikletteki gururusun. O amca (turist sanan) bilmez tabi, seni bilen bilir. Umarım tanışırız ve biyerlerde beraber pedallarız. Sevgiler ve selamlar...

• Beğen

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@fatih71

İltifatlarınız için teşekkür ederim.

Beraber pedallamak dileklerimle..

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Arkadaşlar 28 Haziran 2009 günü, Kaş-Antalya karayolunun 1. kilometresinde benimle ropörtaj yapan muhabir Fatih Türkmenoğlu imiş. Yüzü tanıdık gelmişti ama ropörtaj bozulmasın diye kim olduğunu soramamıştım.

(link) linkindeki Sahil Günlüğü programı videosunun ortalarında bir yerde 2 saniyelik bir görüntüm çıkmış. Ropörtajın yayınlanamaması bisikletçiliğin tanıtımı açısından olumsuz olmuş.

Neyse.. Canımız sağ olsun.

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Arkadaşlar görüntüyü sabitleyebildim. Sahil Günlüğü' nün Üçağız-Hoyran bölümünde çıkmışım.

(link)

• Beğen

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Arkadaşlar Bisikletle Dört Deniz Projemin kalan fotoğrafları da bloguma yükledim.

(link)

(link) linkinden izleyebilirsiniz.

İyi seyirler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen