Bisikletinizle ulaştığınız en yüksek hız

Scudo

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
@bicylerace

nerden vardın bu kanıya anlamadım. o sırada orda mıydın. abicim yaşın doğru mu şüpheliyim genç biri söylese gençliğine veririm de senin böyle bişey söylemen abestime gitti.
belirtmeden geçemedim daha öncede biri böyle bişey yazmıştı senin yazdığını da görünce dayanamadım.

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
@cannon9

gayet normal hafif yokuş aşağı bile olsa görür ben rüzgara karşı 42 aynakol ile 80 yaptım. rüzgarın olmadan 90 kusur rahat yaparsın yapanada bakıcaksın bide.

IamJoe

Üye
Tepki
17
izmirde homeros vadisinden aşağıya inerken 71.7 km hızı gorduk..evka-4'ten aşağıya doğru izmirliler iyi bilir :D

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
54,6 62,6 derken bu gun 65,2 yaptım
lastık havaları ınıktı bır de 1.95lik lastıkler :rolleyes: (kısacası bahanesı coook :))

bunları duzeltırsem 70 ı asabılecegıme ınanıyorum ama hız denemesı yapmıyorum benım ıcın onemlı olan mesafe ve yol tutusu :)

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@gokdaltercume

ewet haklısınız pardon o sıralar km saatım takılı olmadıgı ıcın aklıma gelmemıstı :D :D

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@tuninger_haa

belgrad ormanının bir yokuşu var. yol biraz fazla çukurlu , şanzımanı dağıtmassan orada 75 i rahat görüyorsun. ki o hızda zaxten çukura girdiğin zaman lastik fazla zıplatmıyo ya orasıda ayrı konu. resmen uçuyon üstünden :))):D

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
@Nevzat K.

yok kardeşim düz yolda nere yapıyon varsa öyle bi mükemmel söylesin.
yol hafif yokuş aşağıydı önümüz açıktı herhangi bi araç yoktu sadece sağımızda körüklü bi otobüs vardı sıkıştırıyodu bide bi dolmuşu süratle geçtiğimizi hatırlıyorum.izmir buca köprüsü altında bilen bilir.eşrefpaşadan bucaya giderken.

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
Selamlar.Bu konu daha önce de açılmıştı ancak,bir arkadaş 178 km hızla giden çöp kamyonunun arkasından 17 dakika aynı hızla gittiğini söylemesi ile sulanmıştı:)
Bisikletinizin markası,türü ve yol durumu ile hızınızı yazar mısınız?
İlaveten şu soruma da cevap alayım.Nabız saatlerinin kullanılma maksadı tam olarak nedir?

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.081
@kertman

Puhahaha...17 dakika boyunca değil 178, 78km/h hızla sabit gidecek bir babayiğit var mı bu dünya üzerinde acaba? hadi bisikleti geçtim 178km/h ile gidecek bir çöp kamyonu varmı acaba dünyada? Huhahahahah

Yaa hakaten bunu söyleyen bu iddiayı ciddi olarak mı yaptı yoksa maksadı şamatamıydı?:)

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
efet çok alakasız ben motorla yapamıom o hızı benim hızım 70 ama meğilde

düz yol da 55

nabız saati benim bildiğim öğrendiğim kadarıyla:

* antreman sırasında nabzın durumuna göre tempoyu forse etmek.
* interval antremanlarında ve sprint çalışmalarında nabzın normale yani 120-130 civarına dönmesinin kontrolü..

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Düz yolda 40-59 yokuş aşşağı 84 sonrada ibrenin kablosu koptu tekere takıldı bmxim mahvoldu...

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
@unlu

Evet sonra zaten mahvoldu :D Şuan duruyo gövdesi fln sağlamda tekerleri yamuk yumuk...

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Ben en fazla 74 e çıktım...(yokuş aşağı):)

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Ya yaptıgımız hız,adranelın bı yana da cok tehlıkelı ısler yapıyoruz :D