Bisikletimle Türkiye Yollarında 5. gün

Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Ahmet bey turunuzu ilgiyle tekip ediyoruz .Başarılar dilerim.Ayrıca onca yorgunluktan sonra internet bulup fotolarla uğraşmakda zaman alıyor.Paylaşım için ellerine gönlüne, pedal basan ayaklarına sağlık. Yolun açık olsun :in: :in: :in:

Tepki
26
televizyonda hava durumuna bakıyorum ege yagışlı gösteriyor aklıma siz geliyorsunuz sayın Ahmet abicim,yolunuz açık olsun,dertsiz,sorunsuz pedallamanız dileklerimle,Malatyadan saygılar...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@Selim Üsel

Gerçekten güzel bir tur Selim bey, ben de merak ediyorum bu yağmurlarla nasıl baş edeceğimi... Bulutlarla kovalamaca oynuyoruz...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@burak altınsoy

Burak bey, haklısınız destek şart... Ama bir şekilde oluyor, biliyorsunuz bisiklet çamiası çok büyük ve farklı destekler sürekli sizi yalnız bırakmıyor. Siz yeterki yola çıkın bir şekilde pedal dönüyor...

• Beğen
Tepkiler: burak altınsoy

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@oğuzhan kukul

Sağ olun Oğuzhan bey, darısı size... Lapseki'den selamlar... Trakya'ya pedal kaldı...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@kizak

Yorgunluk hiç sorun değil, sorun zaman ve internete ulaşamamak... Doğrusu oralardan geçerken gözüm sizi çok aradı belki tanışırız diye...

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@mrt yakıcı

Sayın "Yakıcı", artık bulutlarla dans ediyorum diyebilirim. Bu gün ani bir kararla Biga'dan Lapseki'ye geçtim, yarın Keşan bölgesi iyi görünüyor diye, fakat sonraki 3 gün trakya yağışlı... Canım çok sıkılıyor bu işe...

• Beğen
Tepkiler: Hakan Eşme

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Nihayet Ahmet Salih arkadaşımızla Keşan'da buluştuk. Keşanımızın Pazarı olduğundan kendisi ile turlama olanağımız olmadı. Sohbetimiz ise doyumsuzdu.
Yeniden görüşmek üzere arkadaş, yolun açık lastiğin patlaksız olsun.
sevgilerimle

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@KAMİL TABAK

Merhaba Kamil Ağabey, sonunda yollar kısaldı ve Bisikletimle Türkiye Yollarında kavuşturdu bizleri. Keşan... O küçük kentin yüreği büyük insanları...

Sağ olun var olun...

ASÖ

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Ahmet Salih dostum şu anda Kırklarelinde. Biraz evvel görüştük, Edirne-Kırklareli etabıda sorunsuz (Patlaksız ) Tamamlanmıştır.
Yeni etabında hayırlı yolculuklar diliyorum
sevgiler

Tepki
11
Merhaba bisiklet sever arkadaşlar...
İsmim Yavuz kıroğlu...Gaziantepten sesleniyorum...antalya-marmaris turu yapmayı planlıyoruz... yaklaşık bir hafta sürecek... yanımıza ne almalıyız.. yardımcı olurmusunuz... şimdiden teşekkürler...

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
haklısınız bir bakıma ahmet bey iş ilk pedalı basabilmekte....gözümüz forumda yeni haber ve gözlemlerinizi bekliyoruz sağlıkla kalın...yolunuz açık olsun...