Bisikletimi ÇALAN HIRSIZ

Tepki
33
Bisiklet
Focus
aşağılık herif iyi keşif yapmış demek ki. bende akıllanmadım bodrum da bisikletimi kapının önüne kilitsiz bırakıyordum. yok bundan sonra direk içeri. çok geçmiş olsun. inşallah bulunur bisikletiniz.

Scudo

Akın Killik

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Mosso
bu yüzden hergün 2 kat çıkarıyorum bisikletimi. elimde olsa yatağın altına koyucam hepsini

Serdar Sarı

Daimi Üye
Tepki
77
Bisiklet
Cannondale
geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur bisikletiniz

Akın Killik

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Mosso
@mert temiz

:) bende askı sistemi kullanıyorum salonda duruyor hepsi. çok sevdiğimden değil de (gereksiz seviyorum o ayrı) yürücek yer kalmadığından artık .

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ya bn diyorum bisikletlerimizi evin dışına çıkarmayalım napıp edip evin içi,nde saklayalım :(

Bnim bi kere çalındı şimdi hiç bir yere bırakmıyorum hep odamda saklıyorum hızsızların başını belaya sokmayalım evimizde saklayalım bisikletlerimizi :(

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@mert temiz

Lastik duvarı kirletmesin diye önlemde almıssınız :)

mert temiz

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
@Berksan
Yoksa valide sorun cikariyor :) evde kiler buyuk balkon olmadigi icin mecbur duvara asiyorum bende.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Bir hırsız utanmadan,insanların bisikletini,malını çalarak,bu kadar mı,arsız ve namussuz olur,

Adaletin Adalet olmadığı ülkemde,insanlara aracıyla çarpıp kaçan kişilere ve insanların bisikletini ve malını çalan kişilere,ağır cezalar verilmeli..

umarım bisikletinize kavuşursunuz..

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Adamdaki rahatlığa bakın, hem hırsız, hem arsız hem de üstüne üstlük o kadar süre bir zinciri kesemeyecek kadar da gerizekalı.
Polis konusuna gelince de hiç açmayın bu konuyu hergün hepimiz yaşanan adaletsizliği, haksızlığı görüyoruz.
Çok geçmiş olsun Ender, kendi bisikletimmiş gibi içime oturdu görüntüler.

İki bisikletim var demişsin evin müsait ise benim gibi bu tarz bir çözüm de getirebilirsin. Böylelikle aklın sokaktaki insanlıktan nasibini almamış haysiyetsizlerin malına ne yapacağını düşünerekten geçirmemiş olursun.

http://i62.photobucket.com/albums/h99/graf_i/a9ab6b7a-f8ca-4a7b-8c77-20cfecf431e0_zps36c4d4dd.jpg

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
@Dogukanaksu

Harika olmus ama evim dar.geniş bir eve geçtiğimde drek aklıma sizin sistem gelecek

• Beğen
Tepkiler: olgun şenel

sedat saraç

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
beni sabah sabah günaha soktunuz.dümdüz gittim buna. benim de bisikletim çalındı geçen sene çalıştığım ve şefi oldugum akaryakıt istasyonunda. polisleri de misafir ediyoruz her gece çay kahve filan sevaptır diye. çağırdım polisi görüntüleri de verdim beyefendilere. e şöyle bir cevap aldım. ya bizim işimiz gücümüz yok bunla mı uğraşaz dedi. az daha orda dalıyodum bodosloma. sonra dedim ya sabır. sonra 2-3 gun ilçede kendim sokak sokak aradım buldum bisikleti. çalan çoçugu da iyi benzettim. bunların ekseriyeti nerden oldugu belli. şimdi burda söylerim ırkçı derler. siz anladınız üstadlar

sen bir de karakola gitme. direk savcılığa git suç duyurusunda bulun güzel abim. bir de buna. kebap filan söyleseydiniz. evde misafir etseydiniz. ne kadar rahat adam. pardon. benim elime vericen bunu bide 60 cm yumuşak su borusu.sonra sen bisiklet turuna çık. sen gelene kadar canım sıkıldıkca dövecem.

Özgür Türker

Daimi Üye
Tepki
236
Bisiklet
Bianchi
Hırsızın bu kadar yüzsüzü ve rahat olanını da görmedim. Rahat rahat yüzsüzlükle işini götürüyor.
Artık apartman sakini olmuş. Yakında apartmanı da kökünden söker götürür.
Eskiden apartmana dışarıdan gelen biri apartman içinde duran kilitsiz bisikletimi çalmıştı. Muhtemelen apartman sakini olmayıp da apartmana daha önce giren çıkan biriydi. Bu hırsızlar önce keşif yapıyorlarmış, sonra da hırsızlık.
Geçmiş olsun.

Özellikle şuna dikkat edin:
Gün içinde aniden kapı ziliniz çalıp da, siz kim o dediğinizde bilmem neye bakıyordum, bilmem neyim deyip sizi geçiştirmeye çalışan kişiler olabilir; siz de nasıl olsa beni ilgilendirmiyor deyip kapıyı kapamayın ve kişiyi gerekirse apartmandan çıkana kadar takip edin veya yanına gidin, soruşturun. Muhakkak sizin zilinizi sadece apartman giriş kapısını açın diye rastgele çalmıştır. Hırsızlar keşif için apartmanlara bu yöntemle de giriyorlarmış.

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
Geçmiş Olsun Gerçekten Hiç Hoş Olmayan Görüntüler. Tekrar Yaşanmaması Dileğiyle. Benimde Bir Hafta Öncesine Kadar Birden Fazla Bisikletim Vardı ve Böyle Bir Çare Bulmuştum.
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/22/2PtbX.jpg

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Yine sinir kat sayım yükseldi herifin rahatlığına bak yaa sanki manavdan alışveriş ediyor kendi malı gibi kilidi başta açamıyor içeriye ki orası neresi apartman içi sanırım birşeyler yapıyor geri geliyor falan içeriden birşeyler alıp geliyor ve işlemi böyle yapabildiğine göre bu ya apartman çevresinden biri ya da oraya sıhhı tesisat ya da benzeri işler için gelmiş biride olabilir içeriden biryerden keski vs birşeyler alıp yeniden geliyor aksilik bu ya bir kişide gelip gitmez mi ? Sen ne yapıyorsun diye sormaz mı ?
Nasıl bir talihsizliktir bu senin emek vererek ter dökerek satın aldığın birşeyi elin mahlukatı tereyağından kıl çeker gibi alsın ve gitsin birde üstüne yakalanmasın dilerim kamyon altında parçalanır böyle kanı bozuklar

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Kadiri Yağız

Yağız bey paylaşmayın efenim şöyle resimler :D gidip duvar askısı siparişi vericem şimdi :D