Bİsİkletİm Çalindi

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
Bisiklet
Ghost
2 hafta kadar evvel bisikleti çalınmış biri olarak geçmiş olsun diyorum .Ben bisikletimin bulunacağına dair ümidimi yitirmedim fakat öte yandan ümit etmek eğer çok uzun sürer ise işkenceye dönüşebilir hani şu" tehlikeli belkinin filozofu"nun dediği gibi.Bisikletim çalınınca uzun zamandır aklımda olan yol bisikleti planını gerçekleştirdim fakat daha 2. gün patladı lastik ve şimdi şehir içinde kullanım açısından eski bisikletimi çok arıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Zeki Dönmez
Scudo

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
Of Of!

Yazıklar olsun böyle yetiştirilmiş insanlara. Yazık. Keşke bi sihirli değnek olsa da insanları değiştirebilsek.

Geçmiş olsun. İnş kısa zamanda hasarsız bulunur.

• Beğen

Kader Kerem

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Whistle
Geçmiş olsun kardeşim..En korktuğum şey bu inş bir an önce bulursunuz ve inş kimsenin başına gelmez :(

Zeki Dönmez

Daimi Üye
Tepki
288
@mustafa apçin

teşekkür ederim keşke öyle bir değnek olsa.

Zeki Dönmez

Daimi Üye
Tepki
288
@Kader Kerem

kimsenin başına gelmesin teşekkür ederim.

Tepki
43
Bisiklet
Ghost
Mrb. Ben foruma yeni üye oldum bizim canyon marka bisikleti evin balkonuna koyuyorz 7.katta bisikletiniz için çok üzüldüm çok güzel bisikletmiş eğer yeni bir bisiklet almay düşünürseniz bence siz de artık güvenli bir yere koyun insanların gözü dönmüş,şimdiye kadar yakınlarımdan birçok kişinin bisikleti çalını inş.aynı şey benim de başıma gelmez .

• Beğen

sound

Daimi Üye
Tepki
147
zeki abicim bu bısıklet senın turlara geldığın bısıklet değilmiğdi inşallah bulunur abi mertin ddiği gibi gene eskısı gunlerdekı gıbı tur yaparızz

• Beğen
Tepki
13
çalıntı haberlerine çok üzülüyorum...benim de ilk göz ağrım astrom geliyo gözümün önüne...çok geçmiş olsun kardeşim...bence seni tanıyan birisi yapmış kesin yani seni takip etse bile size ait kömürlüğü bilmesi çok zor...tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur...