Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletim calındı (whistle 613 mavi-siyah-beyaz kadro)

archieduke

Üye
Tepki
33
Arkadaslar Bisikletim calındı (whistle 613 mavi-siyah-beyaz kadro). malesef daha birinci ayını doldurmadan calındı. odtude yurtların onune bağlamıstım arada aksamları ve haftasonları biniyordum. gecen hafta kız arkadasımada bisiklet aldık dün beraber binelim diye aldık bisikleti odtüye gittik. gittiğimizde malesef benim whistle 613 un yerinde yeller esiyordu acaip canımız sıkıldı. neyse bisikletin üstüne soğuk su icip hayırlısı dedik. bu aralar ankarada az kullanılmış selesi setlaz jel sele olan mavi bir whistle 613 2.elde veya cevrenizde gorurseniz haberdar edebilirseniz sevinirim. Biiskletten oldukca memnundum bu arada.

Scudo
inşallah bulunur, geçmiş olsun.

sağolun arkadaslar. resmini cekmemiştim ama su linkteki MİWOK 614 modeli.kırmızı gozuken kısım benimkiinde mavi idi.

(link)

Archieduke, daha önce 3 bisiklet çaldırmış birisi olarak acını çok iyi anlayabiliyorum. Umarım en kısa zamanda bulunur... :(

Belki faydası yok ama; benimki çalınmış kadar oldum. 2 bisiklet çaldırıdım. Şu an senin adına sinirden geberiyorum... Umarım bulunur.

çok üzücü geçmiş olsun archieduke çok üzücü kimsenin başına gelmemesi dileğiyle

Dostum gecmis olsun.. herkes bu aci tecrubeyi yasiyor anlasilan...:( (bir kac sitede bisikletinize benzer resimler olabilir, sitelerin satilik ilanlarini da incelerseniz belki faydasi olur.)

Firsatini bulmusken genel bi uyarida bulunalim. BISIKLETLERINIZI ZINCIRLEYIP YADA KILITLEYIP UZUN VADE DE GOREMEYECEGINIZ YERLERE BIRAKMAYIN.

sağolun arkadaslar.
bisikletin bulunabileceğini ummuyorum . maddi imkanlarımızı sıkıp gittim bir whistle 612 aldım 613 kalmamıs. sağolsun erdoğanlar biskletten lutfu bey fiyatı 765ten 700e cekip 10 taksit yaptı full aliviolu bir biskletimiz oldu. hayırlısı diyorum. GUGUS sana bu acı tecrubeden sonra sonuna kadar katılıyorum. BISIKLETLERINIZI ZINCIRLEYIP YADA KILITLEYIP UZUN VADE DE GOREMEYECEGINIZ YERLERE BIRAKMAYIN. odtude bile kilit kesilip calınabiliyosa heryerde calınır valaa.
Saygılar.

BİR BİSİKLETİNİ APARTMANIN BODRUM KATINDAN VE KAPICININ GÖZÜ ÖNÜNDEN ÇALDIRAN BİRİ OLARAK ACINI ANLAYABİLİYORUM YENİ BİSİKLETİN HAYIRLI OLSUN BİZİM GİBİ YENİ ALDIĞI BİSİKLETLERİ KAYBEDENLERE ÖNERİM BULUNDUĞUNUZ ŞEHRİN BÜYÜK BİSİKLET MAĞAZALARINA BAKMALARIDIR BENİMKİ ÇIKMADI AMA ORALARDA BULAN ARKADAŞLARIM VAR TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN

bisiklete çaldıran arkadaşa geçmiş olsun diyorum. polise hber verdiysen bir ihtimal bulunur. bisiklwetin teknik özellikleri neresinde ne var bisikletin seri nosunu verirsen bulmaları daha kolaylaşır.

çoo..ook geçmiş olsun bnde 5 gün önce çaldırdım:( ne hissettiğini gayet iyi anlıyorum

inşallah bulunur:( :(

ya peki biz bu hırsızlara karşı ne yapıcaz adamları hiçbi kilit durduramıyo

benzer bir acıyı tadan biri olarak artık evde tutuyorum, beni şaşırtan odtu ye yabancı girmemesi. çalışanlardan yada ogrencilerden biri olmalı haydut, birde kapıda guvenlik kameraları var o donem kayıtlarda incelenebilinir, neyse çok geçmiş olsun bende bu bir kin gibi günün birinde çalan birini yakalıyıp linç edip show tv ye çıkmak istiyorum ibreti alem olsun diye

en iyi önlem vagusun yaptığı gibi evde tutmak evdende çalarlarsa yastığın altında saklamak başka yapcak bişey yok:D

arkadaslar benimde gecen sene salcano rower ultra dandik ama sewdigim bisikletim calınmıstı ardından yeni bisiklet aldım wede saglam bi kilit kilidi gorenler korkuyor gemi halatı gibi hırsızlar araba calsa daha kolay olur :D tavsiyem saglam kalın bi kilit alın

Back