Bisikletim Çalındı - Scott Speedster 50

tbrsb

Üye
Tepki
8
İsim
Tahir B
Bisiklet
Scott
Herkese Merhaba,

Maltepe - İdealtepe sahil civarındaki binamızın kapalı otoparkından bisikletim çalındı. Olay 19 ya da 20 Ocak günlerinde oldu. Faturası ve fotoğrafı ile polise başvurdum beklemedeyim. İnternetten de sürekli araştırıyorum. Gören, duyan, dikkatini çeken olursa, haber verebilirse çok sevinirim.

Scott Speedster 50 FB model siyah üzerine yeşil, mavi, beyaz karışık renkli. Üzerinde siyah renkli B-Twin KM saati, B-Twin Led ön aydınlatma ve timsah kafası şeklinde korna takılıydı. Orijinal elciklerini sünger elcik ile değiştirmiştim. Yani bisikletimi tanıyabileceğim ayrıntılar mevcut. Elimdeki tek fotoğrafını da ekledim.

Teşekkür ederim.

Dosyalar

Scudo

Eren Sarp

Aktif Üye
Tepki
314
İsim
Eren
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Umarım en yakın zamanda bulunur geçmiş olsun. Olur da imkanınız olursa yakında ki bit pazarlarını gezin, internette bulunan 2. el satış sitelerine göz atın belki bisikletinizi bulursunuz forumdan bir arkadaşımız bu şekilde bisikletini bir 2. el satış sitesinde bulmuştu.

• Beğen
Tepkiler: tbrsb

cool mehmet

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Mehmet
Bisiklet
Sedona
Geçmiş olsun kardeşim.

• Beğen

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
geçmiş olsun

• Beğen

Selçuk G

Daimi Üye
Tepki
323
İsim
Selçuk G.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
gecmis olsun. sahibinden com a bakin bence. ama calan elemanın oraya koyup satacagini sanmam. en kotu başkasına çerez parasına okutur. o da kar yapmak icin satliga cikarirsa ancak o sekilde bulunabilir belki maalesef :(:(

• Beğen

Ozy

Aktif Üye
Tepki
411
İsim
Ozan
Bisiklet
Specialized
geçmiş olsun. ikinci el sitelerinde gören olur belki. umarım bulursunuz.

• Beğen

tbrsb

Üye
Tepki
8
İsim
Tahir B
Bisiklet
Scott
@Eren Sarp Sağolun. Kadıköyde eski salı pazarının kurulduğu yerde pazar günleri çalıntı bisikletleri satıyorlar diye bir şey duymuştum. Gittim ancak kimse yoktu. Zümrütevler bit pazarı varmış bir de oraya bakacağım. 2. el satış sitelerine de bakıyorum sürekli. Teşekkür ederim

@burak gulyapan @cool mehmet @Ozy geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun.

@Gökhan Selçuk Sağolun. Ben de öyle düşünüyorum, umarım bir şekilde denk gelirim ve bulabilirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@tbrsb geçenlerde bisikleti çalınan bir arkadaş 2. el sitelerinde satılırken bulmuştu. Bir bakın isterseniz. Geçmiş olsun. Umarım bulunur.

(link)

tbrsb

Üye
Tepki
8
İsim
Tahir B
Bisiklet
Scott
@enes_vl Sağolun. Takip ediyorum sürekli bilindik 2. el sitelerden. Umarım ben de bulabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Eren Sarp

Carel

Forum Demirbaşı
Tepki
743
Bisiklet
Sedona
Gecmiş olsun, umarim kisa surede bulursunuz.

• Beğen

aydın tuzersoy

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
aydın
Bisiklet
Ümit
gecmiş olsun benimda 15 once calindi. hepimiz icin uzucu bi durum. hirsiza kilit dayanmiyo....

• Beğen

biyelkolu

Üye
Tepki
4
@tbrsb

Hocam çok gecmiş olsun. Benim de bisikletim yeni calindi(23 ocak sali--Ghost cross 1300) bu bit pazarlarinin yerlerini bulursan haber ver yada birlikte gidelim.
Ben ikinci el ilanlara bakiyorum surekli, senin bisiklette aklimda. bundan sonra onada dikkat edicem.

Actigim calinti basligina da bakarsan sevinirim. Tesekkurler. Tekrar gecmis olsun

• Beğen

Gökhan Akkaya

BilgisayarKurdu
Tepki
1.774
İsim
Gökhan
Bisiklet
Nishiki
Çalan kişi genelde uyanık olur ve internet sayfasına koymaz. Aynı gün veya 1 hafta içerisinde farklı birine uygun fiyattan uçurur.
2. sahibi o kadar uyanık davranamaz ve ilanı internette paylaşır. İşte o zaman irtibat sağlayabilirsin.
Genelde ya 1. genelde ise 2. sahibi internete koyuyor bu aletleri. Çok sıkı takip edin. Letgo üzerinden de bakın.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç. ve tbrsb

tbrsb

Üye
Tepki
8
İsim
Tahir B
Bisiklet
Scott
@aydın tuzersoy teşekkürler size de çok geçmiş olsun. maalesef, kilitten başka ek önlemler de almak gerekiyor.

@Ramadan Ş. teşekkürler umarım bulunur.

@Gökhan Akkaya ben de aynı şekilde düşünüyorum. umarım denk gelirim ilanlarda, sürekli bakıyorum.

@biyelkolu teşekkürler, size de çok geçmiş olsun. kadıköy eski salı pazarının orada ve maltepe zümrütevlerde bit pazarlarını duydum. gittim ancak bulamadım, zaten pek bisiklet de yoktu. eminönü taraflarında da bir yer duydum ama gitmedim. muhtemelen çoktan birine ucuza satılmıştır. umudum o alan kişinin ilan vermesi. rastllarsanız haberleşirsek sevinirim. ben de ilanınıza bakıp gözüme çarparsa haber veririm. tekrar teşekkürler

Tepki
3
Bisiklet
Salcano
Bunlarda seri no sase no gibi bir sey yok mu yani faturasiyla senin oldugunu kanktlayabilecegin birsey

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@mert bostancı
Var tabiki. Hatta scott web sayfası üzerinden adınıza kaydediyorsunuz seri numarasını. Ama kilit nokta bisikleti bulmak tabi...

• Beğen

tbrsb

Üye
Tepki
8
İsim
Tahir B
Bisiklet
Scott
Maltepe civarı kendisinin/yakınının bisikleti çalınanlar varsa acil bana özel mesajdan ulaşabilir mi?

• Beğen
Tepkiler: mert bostancı