Bisikletforum coachsurfing (konaklama)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
merhaba,
turcu arkadaşalar eğer yolunuz Ankara'dan geçecekse bana 1 hafta önceden bildirin, Ankara'da benim misafirim olun.

size özel odada Tek Kişilik yatak, duş imkanı, bekar adamın evinde makarna ve yumurta ile sonsuz ve eşsiz akşam yemeği, zengin olmayan sabah kahvaltısı. hafta sonuna denk getirirseniz daha iyi olur, hafta içi sabah evden saat 07 gibi çıkmanız gerekecek. sizlere, vaktim olursa Anıtkabir'e kadar eşlik de ederim.

bu tür bir başlık başka yerdeki bisiklet dostlarına ve bisiklet sevdalılarına yardımcı olur umarım.

Evimde bir kedim var. kedi rahatsızlığı olanlar ona göre plan yapsın, cünkü evin sahibi o ben de onun akşamdam akşama misafiriyim.

hiç bir ücret talep etmiyorum. sınırsız internet da cabası ama lütfen bu internetten yasa dışı yerlere girmeyi düşünmeyin.

çamaşır makinemi kullanıp çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. ister kurutucuda ister asarak kurutma imkanım var. bisikletlerinizi yattığınız odaya alacaksınız. dışarı bıraktırmam (bisiklet kutsaldır). mutfağımda diyetinize uygun yemek yapabilirsiniz. yemek malzemesi sağlamam. alkol kullanmıyorum. evimde alkol istemem. sigara içenleri sevmem.

Scudo

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
kalacak olandan da referans istenmesinde fayda var sanki... devir kötü :suspus:

EDIT: mesajlarımdan alıntı yapmadan önce en az 10 dakika bekleyin arkadaşlar... kesin 3,5 edit yapacağımdır :D

• Beğen
Tepkiler: Merickagantek

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
@CandanC

EDİT: Okuyunca sebepsiz alıntı yapmış bulundum pardon.

Her bisiklete bineni eve almak zor, her bisiklete binenin de evinde kalmakta keza öyle... referans şart, sabahına tek böbrekle uyanmak sıkıntı verici olur :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Ya nne referansı,adamlar avustralya'dan cıkıp taivan'da tanımadığı adamın evinde kalıyor. :)Yazmışken ben de evin çatı katını açayım bari çadır sahibi max 3 kişiye.Duş,sabah çay,sınırsız internet de benden.birkaç gün evvelden haber verilmesi sartı ile.

Warmshower Turkiye mi oluşuyo ne? :)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
Benim şartlarim türkan Şoray kanunları gibi olmuş

aklıma geliverdi birden. umarım biz bisiklet severlerin tanışmasına vesile olur. ben odamın resimlerini çekip göndereyim. bir hilton lüksü yok belki ama angaralı manyah bebelerden korunma imkanı sunuyor.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@EnesEfe
ot gibi adamım dostum (umarım dostum dediğime kızmazsınız) o nedenle. durun referans toplayayım bari. Beni Eskişehir'den Ferhat Köse'ye, İzmir'den Sedat Tosunoğlu'na, Naz34 e ve CandanC ye sorabilirsiniz. sakatat sevmem o nedenle organlarınız emniyette :)

çifçi

Üye
Tepki
5
İsim
Asiltürk D.
Bisiklet
Salcano
Eşsiz akşam yemeği çok çekici görünüyor. Programıma uyarsa Ankara'da uğramak isterim. :)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@çifçi
haftaya bir misafirim var. hazıran 15ten sonra uygun bir yumurta makarna partisine beklerim.

takdir edersiniz ki tek şartım bisikletiyle ankaradan geçiyor olmak. kedimden zor izin kopardım beni kedimle papaz etmeyin :)

çifçi

Üye
Tepki
5
İsim
Asiltürk D.
Bisiklet
Salcano
Temmuzda Ankara'da olacağım ve galiba bisikletle Ankara'dan geçiyor olmak şartınızı da taşıyor olurum :)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Mehmet Levent

öncelikle ot gibi kısmına katılmam mümkün değil. ikinci olarak, seni tanımış olmam sebebiyle, geleceklerden mutlaka referans istemelisin diyorum ;)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
evet ilk biiskletforum dan arkadaşımızı konuk ettim. umarım memnun kalmıştır. benim cahilliğimi mazur görün zaten dünyada warmshowers diye bir uygulama varmış ama ben bisiklet forumculara her daim öncelik tanımak isterim. ankarada durmak istemeyen ama duş almak isteyene de duş imkanı sağlayabilirim.

özel mesaj kısmını kapattım. burdan ulaşabilirsiniz bana.