Bisikletcim.com şikayetleri

Tolga Can

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@OzgurSarak

Ürünü size gönderen firma kutuya eksik parça koyabilir. Kutuyu açtığınızda eksik malzeme görürseniz. Satan firma sorumluluk kabul etmezse, sizde almazsanız.
Onun ücreti kargocu arkadaş dan temin edilir. Onun maaşından kesilir. Zaten tahsilatlardan habire kesiyorlar. Çünkü firmamıza gelen arkadaşlarımız var. Ordan biliyorum.
Ben sitenin tek bu yönüne sinir oldum. Neden adet belirtmiyorlar. 35 TL ye ayna mı olur. Altın kaplama değil ki, Tek aynanın bu kadar pahalı olacağını bilseydim.
dişimi sıkır. Yurtdışından sipariş verirdim. 25 TL ye çift olarak daha güzel ayna temin ederdim. 25 TL ye aldığım motosiklet aynaları aşağıda, gerisini siz düşünün.

Link :

(link)

(link)

Scudo

OzgurSarak

Üye
Tepki
1
yani şu an yanımda biri olmadığı için sağlıklı bir ölçüm yapamam ama boyum 171

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@OzgurSarak

o.k boy tamam da bacak uzunluğu lazım bana ...aksi takdirde yalnış kadro alırsanız kıkırdak zedelenmesine ve bilek ve bel ağrıları ile uğraşırsınız..
evet aşağıdaki sistem,,,cetvelin üst yatay çizgisi ölçüm bazıdır..

http://www.competitivecyclist.com/images/pages/fitcalc/measure_ex_1.jpg

(link),

<font color="#333333">

Gazel Girgin

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Whistle
@mavinehir

tabiki yapılabiliyor mesela aldığınız herhangi birşey kargo şirketi yüzünden kırıldı yada zarar gördü siz içine bakmadan alırsanız meselaki aldınız kargoyu açtınız kutuyu hop paramparça ürün iade etmek istediniz aldığınız taraf size nasıl güvenicek sizin kırmadığınıza dair.

Hakan Acar

XRS 022
Tepki
84
Bisiklet
Salcano
1.5 ay öncemi ne Barend siparişi vermişdim.Çarşamba elinizde olur dediler hala bekliyorum.Gelirse de iptal ettim derim zaten.

onur ersoz

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
ilgisiz berbat bir alışveriş platformu daha iyileri var. bisikletcim.com dan birşey almayın

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Bir konuyu sadece yazsaydınız keşke. Bu şekilde konu kirliliği oluyor.

(link)

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
Ben de tam bir şeyler sipariş verecektim googleye girip "bisikletcim bisikletforum" yazınca bu konular çıktı karşıma. Fiyat olarak gerçekten uygun fiyat bulduğumu düşünerek tam alışveriş yapacaktım, bu gördüklerimden sonra vazgeçtim. Şikayet var sitesindeki şikayetler de cabası.. Burayı işleten şahıs sanırım dostlar alışverişte görsün diye bu işi yapıyor.. Zaten müşteri potansiyelinin büyük bir kısmı forumdan :kötü:

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
maalesef bisikletçim.com da çalışanlar işlerini hakkıyla yapmıyorlar 2 kere sipariş verdim ikiside 15 er gün gecikmeli geldi böyle olunca üçüncü sipariş asla olmuyucak durup dururken sinir harbi yaşamanın ne gereği var değil mi :D