Bisikletçilerin favori film tavsiyeleri

Triban

Forum Bağımlısı
Başlık
26
Tepki
3.282
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Coen kardeşlerin filmlerini izledikten sonra,izlediğiniz filmin fragmanına bakmanızı öneririm..Ne izlediğinizi,böylelikle daha iyi anlayabilirsiniz:)
Filmin sonu biraz silikti..Daha iyi bir son olabilirdi..Bunun haricinde her zaman ki gibi Coen kardeşler filmi işte..Muhteşem..10/8

Evinde kedi,köpek besleyenlere;hayvanseverlere tavsiye ederim..Hayvanlara bakış açınızı değiştirebilecek bir film..10/7

jazzpub

Aktif Üye
Başlık
4
Tepki
490
İsim
Kubilay Devrim
Bisiklet
Fuji
Tüm Tony Gatlif filmleri... Başta Bu:

Müziği sevenlere önerilir...

OnurA

Aktif Üye
Başlık
7
Tepki
151
Bisiklet
Trek
La leggenda del pianista sull'oceano (
)

1900 lerin başında bir transatlantikde terk edilen bir bebeğim o gemideki işçiler tarafından büyütülmesini anlatan muhteşem bir hikayesi var.
Tim Roth'un efsanevi bir oyuncu olduğunu bu filmde anladım.Müzik sevenlerin özellikle izlemesini tavsiye ederim.

Alp Tigin Tengrikut

Gökbörü
Başlık
46
Tepki
12.332
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Ladri Di Biciclette - 1948
(Bisiklet Hırsızları)

Yön: Vittorio De Sica
Tür: Dram
İzlemeyen varsa tavsiye ederim..
image.jpg

• Beğen
Tepkiler: ippon

sccetin

SCC
Başlık
8
Tepki
912
İsim
Serhat C
Birçok belgesel izledim fakat böylesine rastlamadım. İnanılmaz kaliteli bir çekim, kurgu, açı, renk, anlatım, müzik ve çalışma. Şempanzeler, aslanlar ve yaban köpekleri bölümlerini izledim BBC Earth'te; hâlâ çıkıyor. Altyazıları da güzel Türkçe dublajı da güzel. Aslanlar için 400 gün, köpekler için 2 yıl süren bir çalışma. En etkilendiğim ise şempanzelerdi. Gerçekten film gibi; ne yapın ne edin mutlaka izleyin; pişman olmazsınız. IMDB puanı 9.4

BUGGED-BBC-AMERICA_Dynasties_Hero_Iconic_A3_Portrait_297x420mm_72dpi_RGB_AW-copy.jpg

uussff

Daimi Üye
Başlık
0
Tepki
233
Filmin orjinalinide izleyin, japon yapımı.

Triban

Forum Bağımlısı
Başlık
26
Tepki
3.282
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Ricky Gervais,uzun bir aradan sonra,tekrar bir talk Show yapmış..
İyiydi,komikti:D

2 saat boyunca ''bir şey var ama ne?'' diye sorup durdum kafamda ve o bir şey,bu 2 saatlik filme o kadar CUK oturdu ki,müthiş..
Şiddet sorunu olan bir baba,sorumsuz bir anne..Buradan ne çıkar?Film bunu işliyor aslında..Sorumsuz/sorunlu insanların üremesine engel olmayan devlet politikaları bile,bu filme bakılarak masaya yatırılmalı..Filmin adı şüphe ama filmde suçun ortaya çıkışı,muazzam işlenmiş..Çok beğendim,bayıldım filme..Başroldeki iki erkek oyuncu da,çok çok iyiydi..10/8

mehmetgz

Üye
Başlık
0
Tepki
146
Bisiklet
Carraro
kötü film yoktur az votka vardır....

hidromek

Forum Bağımlısı
Başlık
6
Tepki
1.071
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
@Fatih.acar Bu filmi çok severim ama genel olarak bizim millet bu filmi izlerken beyni kısadevre yapabilir :)
Bu arada Arlington yolu da sıkı filmdir

Kumsal

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Kumsal
Bisiklet
Diğer
İnterstellar
The Godfather
The Prestige
İnception

Triban

Forum Bağımlısı
Başlık
26
Tepki
3.282
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2019 Oscar adayları açıklanmış;

Adaylar arasında anılmamış filmlerden/oyunculardan bahsedeyim biraz..Seyrettiğim ve çok beğendiklerim tabi;
The Ballad of Buster Scruggs filmi,en iyi filmler arasında olmalıydı..
Tully filmindeki rolüyle Charlize Theron,en iyi kadın oyuncular arasında olmalıydı..
Unsane filmindeki rolüyle Claire Foy,en iyi kadın oyuncular arasında olmalıydı..
Back Roads filmindeki rolüyle Alex Pettyfer,en iyi erkek oyuncular arasında olmalıydı..
Blindspotting filmindeki rolüyle Daveed Diggs ,en iyi erkek oyuncular arasında olmalıydı..
Galveston filmindeki rolüyle Ben Foster,en iyi erkek oyuncular arasında olmalıydı..
BlacKkKlansman filmindeki rolüyle John David Washington,en iyi erkek oyuncular arasında olmalıydı..

Akademi her zamanki gibi yine tepki toplayacak..En azından en iyi erkek oyuncular arasında bir siyahiye yer vermeliydiler..Irkçı olduklarını bu kadar belli etmeseydiler bari..

Yukarı Alt