Bisiklet üstünde isminizin yazdığı sticker

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

böyle bir sticker çalınma gibi bir durumda yardımcı olabilir mi, kolay çıkar mı verniklenince falan

Scudo

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Ben bundan çok bisikletin gizli bölgelerine yapılanlardan tarafayım. Örneğin ; Gidonun alta bakan kısmına, sele borusunun dışa bakan kısmına, maşanın iç kısmı gibi bölgelere ufak birşekilde yapılan stickerlar daha iyi olur bence. Ama kadroda yazmasıda güzel durur yani :)

• Beğen
Tepkiler: Ghost

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Kaliteli bir folyo kesim ile problemsiz bi şekilde kullanırsın. Ama sokmeye çalıştıgın zaman yapışkan maddenin çoğu zeminde kalır. Stickerları genellikle cam tarzı zeminlerde kullanırsan iyi sonuç ve uzun omur sağlar.

• Beğen
Tepkiler: gmfaruk

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@çağatay_çankaya
istediğim şey de yapışkan maddenin kolay çıkmaması zaten.
maksadım hırsız bisikleti çalmak istediği zaman oytunun bisikletine yanaşınca yazıyı görsün "burada isim yazıyor ben bunu çalmayayım" desin başkasının bisikletine yönelsin (mesela yani:srnsml:)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Bu işi sticker ile çözemezsin sticker siçok koalylıkla sokulecek birşey. Lazerle adını yazdırabilirsin ama ileride satmak istersen problem olur değer kaybeder. Hırsız kafaya koyduysa her turlu çalar.

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Arkadaşla konuyu biraz saptırıyorum kusura bakmayın ama bu stickerleri aslında hepimizin yapıştırması gerekiyor ve isim soyisim kan grubu ve ülkemizin bir bayrağı şeklinde. nasıl offroad arabalarının yada dakar rallisindeki motorcuların araçlarında yazıyor bizlerinde bu gibi şeylere önem vermesi gerekir sonuçta dünyanın binbir türlü hali var

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Benim formamda yazıyor ve kaska da yazdırmayı duşunuyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ulke bayragi falan degil de ismim yazsin istiyorum,ayni model herhangi bir bisiklet degil de benim bisikletim oldugunu anlayayim gorunce yani(aksesuarlardan bagimsiz olarak)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
folyo kesim yapan bi yere git yaptır kardeşim çok bişi tutmaz 10-15TL ya tutar ya tutmaz

Tepki
21
@çağatay_çankaya Biz folyo satıyoruz, istediğiniz renkte, istediğiniz yazı fontunta yazıyı bisikletinize yapıştırmak üzere size kesim makinemizde 10 tl gibi bir rakama temin edebiliriz. Hemde sökmek istediğinizde kesinlikle yapışkan bırakmayan folyo kullanıyoruz, bir diğer konu ise ben de carraro 225 almayı düşünüyorum. N11 de indirim var carraro garantili carraro 225 bisiklet 850 tl ye geliyor. İşe giderken ve gezmek için kullanırım çoğunlukla. Siz başka bir bisiklet önerir misiniz? Benim boyum 1.74, 74 kiloyum. Sizce 51 cm mi 46 cm mi kadro almalıyım? Yaşım 20.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
yanlış vakitte piyasaya çıktın hocam ben zamanında sticker işi ile epey ilgileniyordum artık ilgim kalmadı o kadar ama dersen elimde değil bisikletle ilgili stickerlar var hediye olarak alırım :D yer nerede senin

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Yiğit Kirazpınar

Kardeşim aslında şunu söyleyeyim kan grubu yazman da ki amaç kan kayıplarında kan transfüzyonu içindir sanırsam ama şöyle bir durum var kan transfüzyonu olay yerinde yapılacak şey değil hastanede gözlem altında yapılmalı zaten kan grubu öğrenmek çok basit bir şey ama kan transfüzyonu için kan grubundan sonra bakılan bir sürü parametre var bunlar kan tahlilleriyle uygunluk durumu kontrol edilir. Kaza sırasında sıvı kaybı varsa şok vb. durumları önlemek için diğer tıbbi sıvılar takviye edilir bkz:izotonik serum,ringer laktat

supersonıc

Aktif Üye
Tepki
53
İsim
İbrahim K.
Izmirde bu sekilde bisikletimin kadrosuna isim kan grubu bayrak resmi gibi yazdirabilecegim bir yer var mi ?

Bence bir yakinimizin numarasi yazilmasida gerekir. Allah korusun bi kazada haber verilebilir. Orn: 10 11 yaslarindayken Bornova manisa yolunda ailecek giderken sabuncubeline varmadan yokus assagi dusmus bir bisikletli gordum. Babama soyledim. Durup baktigimizda Baygin bir bisikletli abimiz vardi. Baygin oldugu icin bisiklet ve kendisini arabaya alip ege üniversitesine gittik. Bisiklete baktigimda bir numara yaziyordu babasinin numarasiymis haber verdik durumu anlatmistik.

• Beğen
Tepkiler: yihehe

talha55

Üye
Tepki
54
İsim
Talha Çakır
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar eğer bisikletinize isminizin yazdığı sticker istiyorsanız Adobe Illustratorda stickerı tasarlarsınız .tiff formatında export edip copy center tarzında bi yere folyoya bastırırsınız. Reklamcılar 20 lira istedi benden ben de aynı işi 5 liraya yaptırdım copy centerda. Yapışkan işine gelince kadrodan kolay çıkıyor kadroya zarar vermiyor hiç bir şekilde. Numara daha mantıklı ama kan grubu mantıksız. Bir doktor olarak söylüyorum ki zaten kan vermeden önce cross match gibi testler yapılıyor yani bisikletin üstüne bakılmıyor. İllustrator konusunda yardım ederim pm atarsınız.

Not: 10 tanesini 5 tl ye bastırdım bu arada.

Dosyalar

Ömer Ş.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
@Yiğit Kirazpınar

Kan grubunu nüfus cüzdanındaki haneye yazdırmak bence daha iyi bir yol olur.Olası bir kaza durumunda bisikletin akıbeti belli olmaz ancak cepteki nüfus cüzdanına daha kolay ulaşılır.Yine kan grubu kartının da cüzdanda bulunmasında fayda var.

talha55

Üye
Tepki
54
İsim
Talha Çakır
Bisiklet
Bianchi
açık konuşmam gerekirse bir bilgim yok fakat reklamcı/tabelacılarda yapılan daha zor çıkıyor olabilir. olmadı bi parça beyaz folyo rica eder yapıştırıp bakarsın kadroya :)

supersonıc

Aktif Üye
Tepki
53
İsim
İbrahim K.
Izmirde nerde yapiliyor bu stickerlar talha yazisi cok iyi duruyor goruntu olarak ta.

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
@talha55

Talha gayet güzel çözüm bulmuşun bisikletin üzerinde de çok güzel durmuş eline sağlık. Banada yardımcı oldun çok teşekkür ediyorum.