Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Tamir ve Bakımı

trsurf2000

Üye
Tepki
4
Herkese merhaba. Bisiklet tamiri ve bakımını anlatan kitaplar satılıyormu piyasada? Biliyorsanız isim verebilirmisiniz? Bu konuda kendimi geliştirmek ve ek iş(birazda hobi) olarak kendi bisikletlerimi oluşturup pazarlamayı düşünüyorum. Bu mümkün mü?

Scudo
Aslında benim önerim bisikletinizi sökerek ve takarak daha eğlenceli bie hobi haline getirebilirsiniz. Öğrenme ve çaba konusunda daha zevkli bir iş haline dönüşektir sizin için. Ben kitaptan öğrenmedim ama bunun üzerine yazılan kitap görmedim ama vardır büyük ihtimalle ama tozlu raflar arasında sanırım.

eve en kolay bisiklet bakımı elimizden geldiği kadar söküp temizleyip sora birleştirmektir.onun haricinde zaten öle zırt pırt çok ince dtay bakım yapmak bi süre sonra bıktırıcı ve parçalarada zararlı hale gelebilir...örneğin tekerlekler istediğiniz kadar söküp temizlersiniz gison felanda ama göbekleri sık sık söküp yağlayıp temizlemek göbeklerin ömrünü kısaltır ...

• Beğen
Tepkiler: Gökhan G.
(link)
(link)
Konu hort. :)
Bisiklet tamir/bakım konusunda yeni keşfettiğim, Türkçe ve kaliteli bulduğum iki YouTube kanalı tavsiye etmek istiyorum. Anlatımları çok sade ve doyurucu. Gerekli alet edevat ve el yatklınlığı olanlar yararlanabilir.

(link)
(link)
Bisiklet tamir/bakım konusunda yeni keşfettiğim, Türkçe ve kaliteli bulduğum iki YouTube kanalı tavsiye etmek istiyorum. Anlatımları çok sade ve doyurucu. Gerekli alet edevat ve el yatklınlığı olanlar yararlanabilir.
çok güzel 2 kanalı da takibe aldım çok yararlı bence hele benim gibi yeni başlayanlar için.

• Beğen
Tepkiler: ModernOblomov
(link)
(link)
Kanallar iyi
Ama hort çok daha iyi 😁 Hatta efsaneler arasına girebilir. Zira başlık 16 yıl öncenin

Back