Bisiklet Takım çantasına ihtiyacım var tavsiyeleriniz nelerdir

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
İyi günler günlerdir bi alet takım çantası arıyorum ama aradığım gibi bişey bulamadım henuz bi tek btwin 104 tl bi seti var oda çok yetersiz sizin aldığınız yada tavsiye ettiğiniz setler varsa bana yardımcı olursanız sevinirim :)

Scudo

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Aliexpress.com dan tek tek parçaları getirt. Tahtakaleye git uygun ve ucuz bir alet çantası al ( tabi ev için söylüyorum bunu ) onun içine doldur hepsini. Yani ben bütün parçaları bu şekilde getirttim. Sana böyle yapmanı tavsiye ederim. Hatta alet çantasınıda aliexpress.com dan al. :)

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
Bende öyle düşünmüştüm atilla bey ama bu aralar siber saldırı olayları var biliyorsunuz 90-100$ lık bi alışşverişede güvenemiyorum açıkçası

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Alperen AdiguzelBence o kadar tutmayacak alışverişin. hatta kırk doları bile geçmez onu söyleyeyim. Biraz aliexpress.com da gezin parçaları tek tek sepetine ekle ve bak. Toplamda çok bir para etmediğini göreceksin. Tabi ki son karar sizin :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Bu set yeterlı olucaktır.Daha kapsamlı ıstersenız de bu sıteden alabılırsınız ;) (link)

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
Zaten şuan takip listemde var ama kaliteleride onemli

Ebubekir bey ürün çok güzel ve uygun acaba siz aldınız mı kargo ücreti çıktı ?

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Alperen Adiguzel
Sıte Turkıyeye gonderım yapıyor.Merlın ,Evans ,Chaın Reactıons kadar ulkemızde bılınen bır sıte degıl .Fakat Avrupada cok tercıh edılen bır sıte.Bu kadar kargo parası verıceksenız.Sıtedekı dıger urunlere de goz atın derım.Mesela Outler urunlerı :)

Dolar kuru uzerınden alırsanız 16 dolar kargo ucretı var.Toplamda 57.64 dolara gelır.
Euro uzerınden alırsanız 13.99 kargo ucretı var.Toplamda 43.15 euroya gelır.

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
Çok teşekkür ederim ben bi detaylı inceleyim o zaman :)

Bi ebubekir bey bu diğerinden daha avantajlı gibime geldi ne dersiniz :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Alperen Adiguzel
Decathlondak sette 14 parca ,lınkını verdıgım sette 18 parca var. Muhtemelen bisiklet setı olarak yetıcektır.Setı ayrıntılı olarak ıncelemek ve parcaları nerede kulanabılıcegınızı ogrenmek ıcın bu vıdeoyu ızleyebılırsınız :)

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
Bu yorumu buraya atıyorum lazım olduğunda bakacağım :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Evliya
Sayfanın basındakı sag ust kosedekı ''Konuyu ızle ''secenegıne tıklarsan ılerde takıp ettıgın konulardan bakabılırsın.Bu da bılgılendırme olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Evliya

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
Eyvallah bilmiyordum teşekkür ederem.