Bisiklet şortu, mayo

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
Merhaba arkadaşlar, bisiklet turlarında özellikle denize girerken kullanabileceğim çabuk kuruyan şort önerileriniz nelerdir? Yani mayo giymek uzun turlarda biraz sıkıntılı iç astarı yüzünden, böyle astarı olmayan ve deniz için uygun şortlar var mıdır? Genelde koşu şortları kullanıyorum ama deniz için uygun değil heralde...

Scudo

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
Teşekkürler ama onlar askılı tayt değil mi? Denizi için pek uygun değil sanki. Bu arada mesajınız için teşekkür ederim , bu kadar kişi girmiş konuya hiç kimse cevap yazmamış, bu forum sitesinin eski birlikteliğinden eser yok.... Konu silinebilir

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
Öyle bir şey bulsam bende alcam. Antalya'da şart çünkü. Ben astarsız mayo kullanıyorum. Uzun biraz paçaları dizime kadar.(dizimin 3 cm üstü) Hızlı kuruyor. Quicksilver dan almıştım. İş görüyor ama bir tane daha olsa yedek iyi olurdu.

• Beğen
Tepkiler: aso2

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
Sağ ol bende, Quicksilver ın modellerine bakayım, İzmir için de şart...:)

ozeltimci09

Daimi Üye
Tepki
170
İsim
Özgür
Bisiklet
Whistle
@rknsycck

aynen Antalya da şart bu ara bende öyle bi şort arıyordum :harika::harika:

CyclistAntalya

Daimi Üye
Tepki
473
İsim
Erkan
Bisiklet
b'Twin
Adı triatlhon yada yandan bisiklet vs olunca mayonun fiyatı 400 liraya çıkıyor çünkü. Yani indirimde falan şort denk getirirsen ki ben indirimli bir ürün aldım 99 TL idi bir ay önce, quicksilver iş görüyor.

• Beğen
Tepki
516
Bisiklet
Trek
@aso2

Askılıdan ziyade üst kısmı kısakol yada sıfır forma tarzı olabiliyor.

Gündoğarken

Daimi Üye
Tepki
213
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
decathlonda satılan 30 liralık askısız tayt ile denize girsek nasıl olur acaba? Ben yaz sıcağında çabuk kuruyacağını düşünüyorum. Uzun turlar için daha kaliteli askısız taytlar da mevcut.

Heraklia

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Sertan Atalay
Bisiklet
Mosso
(link)

(link)

Sene başında decathlondan şort almıştım tayt üstüne giymek için. Dün deneme fırsatım oldu. Çok rahat ve kuru kalıyor. Denizede girilebilir gibi geldi. Yukarıdaki şortlara benziyordu.Aynısı marka fakat farklı şort benimki.

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@aso2

quicksilver, billabong bakabilirsiniz. iç astarı keserek kullanmak da bir seçenek

• Beğen
B

BF Okuru

Misafir
Bence bu süper olur :D Öyle bi imkanım olsa bunla yapardım kesin.
(link)

Tepki
89
İsim
selim
Bisiklet
Scott
@aso2

Bende konuya girdim. Yorum yapmayacaktım ama size cevap vermek istedim. Ben de sizin gibi bilgi almak için girdim konuya, kullandığım bir şort yok. Boş yorum yapmak yerine konuyu takibe alıyorum ve gelen yorumlara bakıyorum öneri var mı diye. Konuya girip de yorum yazmayanların da çoğunun bu şekilde davrandığına inanıyorum. Ama evet eskiden forum daha canlıydı orası doğru.

Lenny07

Üye
Tepki
145
İsim
Lenny07
Bisiklet
Carraro
@aso2 ben bundan kullanıyorum (link) istersen astarını kesebilirsin bence.tam bir deniz şortu çok hafif ve çok sağlam.fiyatı da çok iyi

• Beğen

Bilal07

Üye
Tepki
29
İsim
Bilal
Bisiklet
Merida
Bu pedli boxer lardan kullanan varmı hiç. Ölçü ve rahatlık nedir Acaba?

(link)

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
@Lenny07 Teşekkürler btün mayo modellerine baktım nerdeyse filesiz yok zaten, mecbur kesilecek yada rahatsız etmediği sürece öyle kullanacağım... ortalama 70 km gibi turlarda sıkıntı olabilir yinede...

yeş

Üye
Tepki
12
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
@aso2 izmirdeysen karşıyaka bostanlıda Ersin Outdoor Doğa Sporlarına bir uğra orda ayşeyi ararken fatmayı buluyorum ben herşey var adamlarda ankaradan yeşin selamı var de ersin abiye ;)