bisiklet seçiminde kararsız kaldım

Tepki
5
selam bana bi bisiklet önerebilir misiniz ? bütçem 1500 tl ye kadar. trek 4300 D düşündüm bizim burdaki satıcı uzun süre kullanırsın dedi ama salcano shimano deore ful set aynı fiyata veya carraro whistle sedona bana önerebileceğiniz güzel bir bisiklet varmı hafif olmasını da istiyorum

Scudo

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Ali Gülümser

Terkler gereksiz pahalı, tavsiye etmem. Carraro ya da whistle olabilir. Bütçe biraz daha artarsa slx donanımlı salcano da güzel olur.

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
Donanım olarak soruyosanız nacizane SALCANO NG 255 SRD markabazında değerlendiriyorsanız CANNONDALE TRAIL SL 4 2011 modelini önerebilirim ama bu model sizinde ilgilendiğiniz trek 4300 d modeline çok yakın bir modeldir yerli markalara yönelirseniz donanım olarak çok daha üst seviye bir bisiklet alabilir maddi olarakda paranızın karşılığını almış olursunuz. Örneği mevcuttur.

Tepki
5
öneriler için teşekkür ederim salcano alabilirim fakat kadrosu iyi değil diye okumuştum internette doğru mu ? ve hafiflik bakımından slx donanımlı salcanonun ağırlığı ne kadar acaba ?

teşekkürler

Burak B

Aktif Üye
Tepki
43
Bu başlıkta Salcano bisikletlerin ağırlıklarını bulabilirsiniz.
(link)

Ayrıca Salcano'ların kadrosunun abartıldığı kadar kötü olmadığını düşünüyorum. Henüz kırılan bir tanesine rastlamadım.

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
@Ali Gülümser

Kadro iyi değil parça iyi, ee napalım yani eleyelim mi salcanoyu? arkadaşlarım yarışlara giriyor atlıyor zıplıyor kadro çıt demedi kendimde mtb kullanıyorum ama yolda çokta memnunum.. servis bakımından biraz kötü olabilir ama salcanoyu şiddetle öneririm :) kadro kötü diye güzelim bisikletten olmayın derim.. iyi forumlar