Bisiklet seçimi

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Merhaba,

Bisikletimin çalınması üzerine yeni bir bisiklet almaya karar verdim. Fakat bütçemi çalınma olayından sonra çok yükseltmemek istiyorum. Fazla para veripte aldığım bisikletin çalınmasını istemem. Bu yüzden bütçemi maksimum 650-700 tl civarında tutucam. 2 ele sıcak bakıyorum temiz bulabilirsem alıcam. Sizce ne almalıyım ?

Bisikleti %90 şehirde kullanıcam ama kaldırımdan zıplamayı yüksek yerden atlamayı sevdiğim için mtb düşünüyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Kron
bende nedense yol bisikletleri sağlam değilmiş gibi bi düşünce var. Kadroları mtbye göre ince olduğu için heralde sanki kaldırımdan hızlı insem ortadan ayrılıcakmış gibi :mad:

Tepki
0
Bisiklet
Kron
tamam videolar güzel de ne kadar o bisikletler ? benim bütçem yeter mi güzel bi yol bisikletine ?

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
sen şimdi 700 800 liralık bi yol bisikleti al, bikaç yıl kullanırsın. hem bakarsın sevip sevmediğine karar verirsin. hoşuna giderse daha üst model alırsın ilerde

Tepki
0
Bisiklet
Kron
mtb düşünürken bi anda tam tersi yol bisikleti düşünmeye başladım :) peki kaldırımlar akordunu bozmaz mı jantın baya bi kaldırım var burda dersane ve okula giderken de kullanıcam.

alierkanimrek

Forum Demirbaşı
Tepki
339
Bisiklet
Carraro
@Bilgehan Sancı

Hibrit denilen modellerden kullanıyorum, yüksek kaldırım ve merdivenlerden sorunsuz inip çıkabiliyorum maşa sürekli kilitli, yeni yılda sabit maşalı bir bisiklet düşünüyorum.

M.J.

Daimi Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
öncelikle çalinan bisikletiniz için geçmiş olsun.
şehir dişindan almayi düşünürseniz benim hiç kullanmadiğim, kesinlikle sifir olan lapierre cross 200 2014 model bisikletimi satabilirim. Henuz ilan vermedim. Kadro boyu l (51cm). 28" jant cross bisiklettir. Araştirirsaniz lapierre hakkinda bilgi edinebilirsiniz. Ben bisikleti 1200 tl ye aldim. Eğer düşünürseniz size 875 tl'ye birakirim. Faturasi mevcuttur.
Ilgilenirseniz 5355845906 numarali telefonuma mesaj atabilirsiniz.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bilgehan Sancı

(link)

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan Sancı

okimya

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Mosso
bende sizin gibi düşünüyorum ve o fiyatlarda bisiklet bakıyorum. carraro sportive serisi var ideal gibi geliyor ama paraya kıyıp mosso alsam daha mı iyi olur diye düşünüyorum

Tepki
0
Bisiklet
Kron
okullar kapanana kadar salcano xrs 300 kullanıp sonra bütçeyi arttırarak daha iyi bir bisiklet almayı planlıyorum. Hem bu sürede de yol/yarış bisikletleri hakkında deneyimim olur. çünkü 400-450 tl ye xrs 300 ler var tertemiz