Bisiklet rotaları

Scudo

engursafak

Üye
Tepki
73
İsim
Şafak Özcan Engür
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bir şey merak ettim. Ben bir yol bisikletini alsam. Asfaltta değil de kaldırımda sürsem ne olur? Biliyorum. Bu haritayla ilgili bir konu. Ama benim üyeliğim başlık açmak için yeterli değil.
Kaldırım taşlarının aralarına bata çıka gidersin yalpalarsın dikkatli olman gerekir onun dışında da biraz tıkır tıkır ilerlersin gidon titreşimi ememiyorsa ellerin uyuşur rahatsız olabilirsin ama tabii ki kaldırımın yapısına da bağlı

Tepki
5
İsim
Batuhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Kaldırım taşlarının aralarına bata çıka gidersin yalpalarsın dikkatli olman gerekir onun dışında da biraz tıkır tıkır ilerlersin gidon titreşimi ememiyorsa ellerin uyuşur rahatsız olabilirsin ama tabii ki kaldırımın yapısına da bağlı
Tamam. Benim yollarda pek taş yok. Hatta hiç yok. Ve birazda olsa düz. Bence sorun olmaz.

Alpinist

Üye
Tepki
42
İsim
İhsan Can Hatipoğlu
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba arkadaslar bisiklet almqyi dusunuyorum ve iki model belirledim mosso legarda 21/30vites Ve
Bisan trx 8600 30 vites var ikisi arasinda kaldim tecrubeli arkadaslarin fikrini almak adina önerileriniz nedir .
3 ay kullandıktan sonra 8600'ü satıyorum artık. Yol bisikleti olan carraro cr062 ye geçtim. Sınıfının en iyisi hem maddi olarak hemde üzerindeki setler olarak. Bu seviyeler de bisiklet binecekseniz gram pişmanlık duymazsanız bisan'dan. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.