Bisiklet önerileri

GoktugS

Üye
Tepki
2
İsim
Göktuğ Sönmez
Bisiklet
Merida
@AdemzambakciCarraro racer cr 022 tavsiye ederim. Kullandım çevik şürüşe sahip konforu da orta seviyede. Kişisel görüşüm bana çok daha yakışıklı geliyor carraro.

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.349
@FARGO
Microshift sorunsuz çalışıyor bende..Daha önce kullandığım Shimano altus ve tourney sürekli sorun yaratıyordu..
Triban 500'ün tek suluk yeri olması kötü,doğru..

Tepki
4
İsim
Adem Zambakcı
Bisiklet
Carraro
@Serkan Mıstınoğlu bende daha önce carraro kullandığım için kıyas etmek bile doğru değil ama disk fren olması kafamı karıştırdı V fren daha önce kullanmadım

FARGO

Aktif Üye
Tepki
455
Bisiklet
Geotech
@ahlaksız
Bende sadece sol STI bozuldu. Büyük aynakoldan direkt küçüğe düşüyordu. Çıkarken sorun yok, düşürürken yapıyordu. STI içindeki dişlilerden biri kırılmış. Genelde çok şikayet edilir ama Decathlon bu konuda çok yardımcı oldu. Bisikleti ikinci el almama rağmen garanti kapsamına alıp değiştirdiler. Fakat Claris marka STI taktılar. Bunun haricinde bir sorun yaşamadım. Vites geçişleri iyi.

GoktugS

Üye
Tepki
2
İsim
Göktuğ Sönmez
Bisiklet
Merida
@FARGOMicrosoftlerde kronik sorun o bende triban 520 vardı. Oda öyleydi

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: FARGO

FoldingRider

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Tepki
625
İsim
foldingRider
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@FARGO tur demişken limitleri zorladım Jant tellerim esnedi kulağıma sesler geldi ama 95 km yol götürdü yolda bırakmadı ama ilk kez jant tellerinin esneme sesini duydum. Tam dedim heh yeni jant alıyorum galiba ama 95 km yüklü gittim sağ salim geldim şükür olsun ki yeri geldi 52 km yeri geldi 4 km hızlarda bozuk ve asfaltta sürdüm. Ama diğer turumda yükümde büyük bir azalmaya gidicem..

Port bagaj demiri 1,5 kg

bagajım 14 kg

ben 89 kg

limitlerin üstünde biliyorum risk aldım ve gülen taraf oldum :) ama dediğim gibi biradaha lüzumsuz eşya almamayı düşünüyorum çünkü gerçekten korkutucu bir sesti jant tellerinin çıkardığı sesler :) ıssız yerlerde yusuf yusuf oldum :)
20181103_143636.jpg

FARGO

Aktif Üye
Tepki
455
Bisiklet
Geotech
@Yagizz2
Hocam ben orijinal jantlar yerine Mavic Kysrium kullanıyorum imkan bulursanız değiştirin derim.

FoldingRider

Düşündüğünü, yapabildiğin kadar özgürsün
Tepki
625
İsim
foldingRider
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@FARGO Ozaman maviclere kıyıpta tura çıkmam :) bunlar yine oem jantı arıza olduğunda üzülmem de mavic te üzülürüm :)

• Beğen
Tepkiler: FARGO

ocean966

Üye
Tepki
1
İsim
deniz
Giant Fastroad SLR 1 ve GIANT ESCAPE AIR arasında kaldım.Bu bisikletleri kullanan var mı? Aradaki fiyat farkına değer mi? Sahilde kullanacağım bazen de 20-40 km lik turlara katılacağım, ilerde sorun çıkarmayacak bisiklet arıyorum. Usta bisikletçi arkadaşlardan tavsiye istiyorum.

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merida iyidir ,kraldir

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
874
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
@bby18
26 cant işini görür dağ tepe kulşanmayacaksan dağ bisikleti almana gerek yok. Daha ince tekerli şehir bisikletleri tercih etmeni öneririrm, hele çift amortisörlü bisiklet satmaya çalışırlarsa o dükkandan arkana bakmadan kaç.

Tepki
0
İsim
Sertan
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar, ben enduro sporuna başlamak istiyorum ve tam olarak nasıl bir bisiklet almam gerekiyor hala çözemedim araştırmalarıma rağmen. Kendi bisiklet araştırmalarıma göre "B'twin rockrider 520"yi buldum, sizce nasıldır yardımlarınızı bekliyorum. Bütçe olarak max 2000 TL ayırabilirim.

Tepki
0
İsim
Ahmet g
Arkadaşlar bir tane 2015 model diamondpack bisiklet var 29jant hidrolik fren .full deore set gidon normalde 70 imiş ama arkadaş özel olarak aldığı için 78cm imis pompalı maşa dedi sanırım havalı oluyor.27 vites .Kadronun üst kısmı hafif falsolu bisikletin markasını daha önce hiç duymadım acaba yardımcı olacak Var mı?

Tepki
0
İsim
Ahmet g
Çalınmış ve 1 model alt amartisor ve jant takılmış ne gibi sorun oluşturur

Tepki
44
İsim
Mustafa Boncuk
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selam arkadaşlar.16 yaşındayım boy:177 kilo:55 Yol bisikleti almayı düşünüyorum.Kafam çok karışık Bütçem 2500-3000 arası
Ne alabilirim?
Mosso cavalier 700 claris nasıl?

Yahya92

Üye
Tepki
0
İsim
Yahya
Merhaba arkadaşlar,
Bir bisiklet alacaktım, internette araştırdım size buldum.
Açıkçası ilk bisiklet türlü olduğunu bilmiyorum.
Evden işe gitmek için almak istiyorum (yaklaşık 3 km), boyum 180 cm.
Hangi tür bana uygun olur? Birde 28 yoksa 26 mi olsun?
Şimdi den teşekkür ederim

Tepki
0
İsim
Tayfun A.
Bisiklet
b'Twin
Merhaba Arkadaşlar
Sedona 950 2018 mi Scott scale 990 2018 mi ?

uussff

Daimi Üye
Tepki
228
@Yahya9228 ler sehir bisikleti oluyor, 26 lar dag. Asfalt yada kaldirimda binecekseniz Sehir bisikleti almaniz yerinde olur. Butce belirtirseniz daha faydali geri donus alirsiniz.