Bisiklet önerileri

Tepki
42
İsim
ÖZER
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Noldor Evet hocam ürünü beğenmedim. Aslında alma aşamasında oradaki görevliye sürttüğünü söylemiştim fakat bir sorun yok denmişti. Neyse şimdi yeni bisiklet arayışına girdim. Carraro ve mosso marka bisikletlere bakıyorum. Öneriniz varsa buradayım:krnz:

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyaç var. (link) sitesinden bisiklet almak istiyorum fakat dükkan mersinde ben istanbuldayım. Whatsapp desteğinden konuştum kutu hiç açılmamış yani fabrikadan geldiği gibi diyor. Fakat ilk defa böyle internetten alacağım için tereddütlerim var. Bu siteyi daha önce duyan bilen var mı yoksa istanbul içinde aynı bisikleti alabileceğim biryer var mı ?

Scudo

ikemath

Aktif Üye
Tepki
718
İsim
Uğur
Bisiklet
b'Twin
@Yakup ADIGÜZEL
City Sport 30 V kullanıyorum, bu bisiklet ile ilgili özellikle sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olabilirim.;)

Thulkor

Üye
Tepki
13
İsim
Mertcan Başaran
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@BugAdam Mosso Wildfire 29 janta 1300 tl dedi hidrolik vs vs nakitte iyi mi acaba ? Corelli biraz daha pahalı geliyor ve ellerinde yokmuş şu an dusty 3.1 i sordum bilemedi. Corelli teton var dedi

birbey

Üye
Tepki
1
İsim
alpagu
selamun aleykum arkadaslar kron xc 150 ile mosso legarde 1821 mdm v arasinda kalmistim .Bugun gittim mosso aldim yanliz aklim xc150 de kaldi sadece goruntusu hosuma gitmisti xc150 nin mossoyuda sehirde kullanacam die almistim sizce dogrumu yaptim yoksa gorsellige onem verip onumu almaliydim ?

BugAdam

Daimi Üye
Tepki
182
İsim
Onuralp
Bisiklet
Lapierre
@Thulkor

İyi, normal fiyat. Ama fiyatta daha fazla indirim yapması gerektiği kanaatindeyim. Bu arada ben sizin fiyat aralığınızda Salcano'nun Astro modelini buldum. Ona da bir göz atın dilerseniz. Mosso'dan 2 kg daha hafif. :)eek:) Donanımı da aynı gibi, arka aktarıcı acera onun dışındaki parçalar Tourney'in en üstü. Maşası eşdeğer, Suntour marka.

@birbey

Kullanacağınız alanı göz önünde bulundurursak çok doğru bir tercih yapmışsınız. Hiç canınızı sıkmayın, o fiyata alınabilecek en iyi bisikleti de almışsınız. Güle güle binin :mzkdnlmk:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Yakup ADIGÜZEL

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Merida
@karton_piyer

Mosso alacak gibiyim bir kaç gün içinde, teşekkür ederim yine de

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.344
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu kur yüzünden şöyle aldığım bisiklet fiyatına bakayım dedim almak isteyen yapıştırsın bence ; city sport 40 1192₺ ye geliyor n11 sepette ek %10 indirimle

(link)

• Beğen

Samet1905-

Üye
Tepki
3
İsim
Samet
herkese selamlar çok kararsızım yardımcı olur musunuz okula gitmek ve dershaneye gitmek için bisiklet almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremedim
kron tx 300
mosso legarda 1821
bu ikisinden hangisini almalıyım ? lütfen yardımcı olun çok kararsızım

Tepki
42
İsim
ÖZER
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyaç var yine :) Mosso black edition 27.5 mi Carraro daytona 2727 27.5 mi ? Mosso 150 TL fiyat olarak daha pahalı.

Son Selim

Daimi Üye
Tepki
482
İsim
Selim A.
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@eaplk 700 lirayı geçmeyecek ve "uzun ömürlü" olacak derken, 2.el bir bisiklet bakıyorsunuz sanırım? Yine de bütçeniz düşük ama bazı seçenekler mevcut tabii, 2.el bisiklet alırken dikkat edilmesi gerekenleri ayrıca bilmeniz gerek, öncelikle bu bütçeyle beklentinizi çok yüksek tutmamanız tavsiye olunur, 700 lira verip amortisörlü bir MTB almazdım mesela ama tercih ve bütçe meselesi sonuçta, ön amortisörlü 2.el bir bisiklet bakıyorsanız şunlar olabilir: Salcano NG 650, Kron XC 150, Sedona 300 ve Salcano City Fun 60.

İlla ki sıfır diyorsanız bu bütçe için indirimle bir Corelli de alınabilir.

(link)
(link)

@MrMutlu İlan aktif değil.

@birbey Doğru yaptın, bence.

• Beğen
Tepkiler: birbey

Mustang54

Üye
Tepki
114
İsim
Baran bozkurt
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
sizce xc bir dağ bisikletinin karbon kadro ile birlikte 11 kilo olması normalmi fiyatı 10000

Son Selim

Daimi Üye
Tepki
482
İsim
Selim A.
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Samet1905- Mosso Legarda 1821 MDM al, şehir içi okula git gel işini görecektir, hafif sayılır, fiyat performans olarak iyi. (link)

• Beğen

Samet1905-

Üye
Tepki
3
İsim
Samet
@Son Selim neden mdm ve v freni tavsiye ediyorsunuz? Mesela ben yerler hafif ıslak olduğunda sürerken fren tutar mı? Birde maşa yokken kazık gibi olmuyor mu bisiklet bilgilendirirsen sevinirim

egeozay

Üye
Tepki
46
İsim
Ege Özay
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Samet1905-Msm olan modeldeki maşa çok kaliteli değil ve fazladan ağırlık taşımanızın lüzumu yok. Ben sabit maşa tercih ettim bir sıkıntım yok genellikle asfaltta kullandığım için, ama biliyorsunuz ülkemizin asfaltını. V fren içinde yerler ıslakken pek bir problem olmaz, üstelik bakımını kendiniz yapabilirsiniz fazlaca basit.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Son Selim
Tepki
42
İsim
ÖZER
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Salcano astro 29 HD nasıldır arkadaşlar alınır mı ?

Mustang54

Üye
Tepki
114
İsim
Baran bozkurt
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
1.5 yıl para biriktirdim 9000 tl alıcam dedim eversi gün 12000 oldu bi yarım sene daha beklicem artık o zamana kadar yükselirse benim için bisiklet macerası sona ericek

BugAdam

Daimi Üye
Tepki
182
İsim
Onuralp
Bisiklet
Lapierre
@Samet1905-

Neredeyse aynı gibiler. Hangisi daha çok hoşunuza gittiyse tercihinizi o yönde kullanmanızı öneririm.

@ozerpeker61

Yakın zamanda teknik özelliklerini gözden geçirmiştim, kağıt üzerinde özellikleri iyi gözüküyor.

• Beğen

MrMutlu

Nature = Freedom
Tepki
48
İsim
Salih M.
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Son Selim evet bisiklet Scott Aspect 710 modeliydi M beden yeşil renk. Ama bana M beden uyumlu değil sanırım en düşük L beden olması gerek.