Bisiklet için kullandığınız mobil uygulamalar nelerdir?

Scudo
Tepki
0
İsim
ANDAÇ
Bisiklet
Scott
merhabalar
Runtastic Mountain Bike PRO
Runtastic Road Bike PRO

VE rotlar için wikiloç kullanıyorum

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar, Blackberry Z10 için bir uygulama bilen var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben ihtiyarım.. hareketli(mobil) uygulama olarak bisikletin kendisini pedal çevirerek kullanıyorum.. elalem şu yokuşu kaçla nasıl çıkmış hiç bi şekilde beni alakadar etmiyor. :)

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar konu açılmış fakat eski bir konu. E haliyle gün geçtikçe uygulamalarda yenileniyor. Bu başlık altında kullandığınız android ve ios işletim sistemli bisikletçilerin işine yarayacak ve güzel olan uygulamaları(apps) bizlerle paylaşır mısınız? Teşekkürler :)

EDİT: Uygulamanın yanında internetli mi internetsiz mi çalıştığını ve bir kaç özelliğini de yazarsanız mutlu edersiniz. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: MehmetSFatih

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Strava indir keyfine bak.

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@Berke Strava hakkında biraz bilgi alabilir miyim acaba? İnternetli mi internetsiz mi çalışıyor ve bir kaç özelliğini yazar mısınız? Teşekkürler

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Jokurx
GPS'e bağlanması için internet lazım bağlandıktan sonra kapatsan da çalışmaya devam eder ama kapatmazsan da bir şey olmaz 2-3 saat açık tutuyorum en fazla 5mb yiyor.
Süre, ortalama hız, maksimum hız, tırmanış, yakılan kalori vs. gibi şeyleri veriyor segment diye bir olay var insanlarla rekabete girebiliyorsun güzel yani.

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@Berke Ovv bombaymış. Kilometre saatine ne gerek var o zaman :)

Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
Road bike çok kullanışlı app ürünü hız mesafe süre gibi bilgileri öğrenmenizi sağlıyor ayrıca haritası da var internetle çalışıyor

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Berke Strava'daki premium melesesi yüzünden pek sevemedim o uygulamayı. Aylık abone olmak istemiyorum, uygulamada açamadığım bölümler olunca da soğuyorum ister istemez.

@Jokurx (link) kullanıyorum, rüzgar yönü ve şiddeti de dahil olmak üzere işime yarayan her şey var. Sadece Gps kullanıyor sürüş sırasında. Haritanın kullandığın yerlerini hafızaya alıyor, turları kaydedebiliyorsun (ort. hız, yükselti, eğim, süre, kalori vs. her şeyi ile birlikte).

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@Berke yanlışın var gps için net gerekmiyor :) direk gps ' i açıp strava ile kayıt yapılıyor

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@Medherius Strava yı premium yapmadan da bir çok işini görüyor diye biliyorum. Haksız mıyım?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Jokurx Haklısın ben de önceden strava kullanıyordum ama genel olarak bol reklamlı veya abonelik sunan programlara sinir oluyorum, benden kaynaklanan bir sıkıntı yani :D

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@Medherius Biraz inceledim de record a başlayıp telefonu kitleyip atacağım cebe. Hem telefonu kitleyince çalışıyor ve internetsiz de kayıt yapıyor. İnternet olmayınca reklamda olmaz :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Jokurx Strava'da reklam yok zaten (Go premium dışında). Mapmyride'ı hazırlayanların elinden çıkan programlarda interneti kapatma mantığı işe yaramıyor, giriş izni vermiyor alçaklar internet olmadan, onu da o yüzden elemiştim :D

Ahmet Keçeci

Aktif Üye
Tepki
62
Bisiklet
Salcano
endomondo ile diğer sporlarımın da kayıtlarını tutuyorum. Bisiklet sonrası eve geldiğimde stravaya gps bilgisini yüklüyorum.