Bisiklet için bluetooth kulaklık

Scudo

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
Ben de şunu anlamıyorum: her Allah'ın günü, sokaklarımizda fink atan hurdacı overlokçu anonslarıyla kafası iğdiş edilen biz değilmişiz; mahallelerimiz, caddelerimiz sanki sükunet adasıymış gibi hoparlörden 10 metreye ulaşmayan müziğim için endişeleneceğim öyle mi ?

mcanerg

Daimi Üye
Tepki
739
İsim
Caner G
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de şunu anlamıyorum: her Allah'ın günü, sokaklarımizda fink atan hurdacı overlokçu anonslarıyla kafası iğdiş edilen biz değilmişiz; mahallelerimiz, caddelerimiz sanki sükunet adasıymış gibi hoparlörden 10 metreye ulaşmayan müziğim için endişeleneceğim öyle mi ?
evet doğrusu o

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.646
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Dediğiniz kirliliğin içinde hoparlörden çıkan müzik sesine mi odaklanacaksınız, bisiklet sürmeye mi? Bir de böyle düşünün.😌

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu kadar kırmızı ışıkta geçen hodugun içinde bir sefer ters yöne girmişim ona mi endiselenecegim, bu kadar hak hukuk olmayan yerde birinin hakkını bir sefer yemişim ona mi endiselenecegim bunlar uç ornekler belki ama liste uzar gider. Elbette buna endiselenmek size kalmış ama bunu yaptıktan sonra en ufak bir eleştiri hakkınızı kullanmamanız gerekli gürültü ile alakalı. Ben bu şekilde düşünüyorum.

anspoki

Aktif Üye
Tepki
105
Anker Soundcore Life U2i Bluetooth aldım. Müzik dinlemekten ziyade aramalara cevap vermek için tercih ettim, memnunum. Batarya ömrü gayet yeterli.

Screenshot_20240412-225321~2.png

Efe ÇEPEL

Daimi Üye
Tepki
983
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
silikonsuz kulaklıkları tercih edin, hem dışardaki sesi alırsınız hem de kulaklıktan gelen sesi duyarsınız. örnek: airpods. bütçeye göre: freebuds2

bir nevi bisiklete speaker bağlamış hissiyatı olur.