Bisiklet için aksesuar tavsiyeleri

Tepki
192
Bisiklet
Cube
@mtb_rider

Ben rakama göre değerlendiriyorum.İşimizi görürmü? görür fazlasını dahi!!! İstek ne olur ona bakmak lazım 300 e al kullan yeni teknoloji bir şey mi çıktı ver abi 250e al yeni teknoloji?Ama şuan bu kat be kat yeter 500 de var dı. Goproda vardı. Bana göre teknolojide son çıkan diye bir ürünü yakalamak çok zor.Aparatları ucuz heryerde var, Bu paradan fazla kameraya para vermeye değmez...Yinede karar sizin...

Scudo
Tepki
754
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Rampage Ben de xiaomi yi önererek kafanızı iyice bulandırayım :D

Tepki
19
İsim
Yılmaz V.
Bisiklet
Carraro
@Rampage sj4000 in yeni versiyonu sj5000 Wi-Fi ve xiaomi yi camera sıfır kullanılmamış halde elimde mevcut almak isteyen olursa iletişime geçebilir. ;)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.014
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
(link)

xiaomi yi "" sıfır lira "" diyor bence onu alın.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.014
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
tahmin ettiğim gibi. ürünü ücretsiz alabiliyorsunuz. tabi stoklara girdiği anda yazmanız lazım :D

herigo.jpg

• Beğen
Tepkiler: vatansever85

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
312
Bisiklet
Merida
Merabalar. ben fiyatları biraz pahalı buldum. çünkü bahsettiğiniz kamerayı ben 50$ a aliexpress ten aldım. @Aydınlıyurt Tuncay @Altın Sikke Güvenilir ve indirim yapmış olan satıcıları tavsiye ederim. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım kamera ile alakalı. iyi forumlar dilerim.

murater100

Üye
Tepki
2
İsim
MURAT
Bisiklet
Mosso
(link) sitede mi sorun var acaba, yoksa kapatıldı mı site...giremiyorum şu an....

phardon

Üye
Tepki
45
İsim
Celal
Bisiklet
Merida
Herkese merhana ben aksesuarlar ne kadar tutuyor diye bir çalışma yaptım, bu çalışmayı da videoya kaydettim. Aksesuar alacakların işine yarar umarım

Bisiklet aldınız ya da alıcaksınız, yeni aksesuarları gerekiyor. Peki bu aksesuarlar ne kadar tutuyor? İşte sizin için bir inceleme videosu daha. Daha önceli videoları da izleyebilirsiniz. Kanala abone olmayı unutmayın!
#bisikletaksesuarları #bisikletekipmanları #bisikletmalzemeleri #bisiklet #bisiklethobisi #bisikletsürmek #bisikletaksesuar
(link)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Arkadaslar dun konnix bagaj cantasi aldim fakat benim arka bagaj hem dar hemde en ucu tam duz degil u gibi ucu havaya kalki o yuzden cantanin montaj olacak alt tablasi tam oturtamadim ve ne yapsamda gevsek kaliyo ve canta ici bosken bile hafif yana yatiyo ve oynuyo yani siki sikiya tutturamadim bide icine agirlik koysam yolda belki daha cok yana yatacak daha once tecrube edeniniz varmi?yada boyle bir sorun yasayan ve cozum bulaniniz varmi?konu hakkinda fikri olan paylasabilirmi20160416_231354.jpg 20160416_231800.jpg 14608890353371545018933.jpg

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Carraro
Taytın üstüne giyebileceğim bir şort önerebilir misiniz? Güzel bir tane bulamadım bir türlü

Tepki
52
Merhabalar,
@Nini Taytın üzerine istediğiniz şortu giyebilirsiniz. Ben de tayt üzerine şort giyiyorum. Size taysiyem şortun belinize iyi oturması yani düşmemesi ve paçalarının çok geniş olmamasıdır. yoksa kalkıp otururken seleye takılıyor.
Saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: Keşkeler

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Carraro
@Speedster911
Teşekkürler. Evet bende paçaları bol olmayan şortlar aradım ama bulamadım hiç. Hep paçaları çok geniş şortlar satılıyor :D Bacaklarımda pek kalın olmadığı için çirkin duruyor

Tepki
52
Merhaba,
@Nini Kendi çözümüm kısa havuz şortu (dizden 10-15 cm yukarda) giymek. Altan tayt gözüküyor ama diğer türlü dediğiniz gibi sıkıntı oluyor.
speedo_scope16_shor3-250x250.jpg

Saygılar...

• Beğen

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.338
İsim
Mugen
@Nini
bence nasıl göründüğünü pek umursama, işlevsel olarak değil de sadece görsel olarak ve toplumu memnun etmek için bi çabaysa hiç giyme daha iyi, ancak sana bi yararı varsa tercih et, bacaklarında kalın olmasın yani ne var

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
@Nini Merhaba nike veya adidasın koşu veya fitness şortlarını tavsiye ederim, 5 , 7 , 9 distance uzunlukta çeşitleri var. 7 tam ideal oluyor, Her yerde bulunmuyor ama puma'nın şortlarıda çok hoş.

• Beğen
Tepki
1
İsim
selim
Bisiklet
Bianchi
ben sj4000 wifi almak istiyorumda.aliexpressten yeni getirtmiş olan var mı güncel link paylaşabilir mi ? orjinal olup olmadığı çok konuşulmuş güvenemiyorum

minimalist

Aktif Üye
Tepki
94
İsim
Fırat AKYOL
Bisiklet
Sedona
Yol bisikletini taytını gizleyerek kullananların görüntüsü bana çok kaba geliyor.
Bunu da buraya not düşmek istedim :D

• Beğen
Tepkiler: gungor17