bisiklet gezilerinde manzara yerine kendini çekmek

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Erdem Musab tarafından paylaşıldı.

1. Turan Babacan

Turan Babacan Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Baı hak ettin. :evil: Öpte vedalaş hesabınla. ^^

Bisikletforum sitesi. İnsanların bu şekilde fotoğraf paylaşması turlarını yazması şöyle yaparken bunu yaptık diye resimle desteklemesi güzel. samimyetliği artırıyor. Ha burası fotoğraf sitesi olsaydı. O zaman başka. Fotoğrafta öylece kendini çekmersen abes kaçamasının yanında altın oranlarından tut, enstantanesine, diyaframına konu işleyişinden, ışığına, kadrajına kadar incelersin.

Bir konuda arkadaş yazmış. Turda çekilen manzara fotoğrafları diye konu açılır insanlar oraya resimlerini atar. Kaldki kendi çektiğimiz fotoğraflar diye bir konu var. Genelde de düzgün ve güzel fotoğraflar atıyorlıyor. Atarlı konu amaktansa arkadaşın önerdiği gibi bir konu açılabilirdi.

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=121126

2. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Erdem bey selam, diğer mesajları okumadım. Bir şey sorabilir miyim? Daha önce ,"kavgada ilk hareketi, yumruğu vs. siz mi çekersiniz ?"babında soru soran kişi sizmiydiniz ?

3. Turan Babacan

Turan Babacan Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=139025

Linkteki konu için yazmışta. Linke bakarsanız forumdaki tur yazılarıda çekilen fotoğraflar genelde bu şekilde değil mi?

4. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    :D ahahaha.....

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
20150521_075115.jpg
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...