Bisiklet Cycle Computer Hız ve Mesafe Ölçer 6,90 TL

Alper Üste

Aktif Üye
Tepki
83
(link)

Arkadaşlar bu KM ölçer'i önerir misiniz?

Not: Site güvenlidir daha önce alışverişim oldu.

• Beğen
Tepkiler: Enis AYKUŞ
Scudo

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
alper arkadaslar iyi niyetli konusmus ben aldım bunu ucuz die aynısı (ki bu sitede pahalı ben 3.5 liraya almıstım)takdım yola cıkdım 3 km sonra bozuldu:D sigma 509 al ben aldım hem fazla pahalı deil hemde saglam

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Valla kardeş söyleyenler söylemiş.Kimse önermiyor.Bende aynısını diyeceğim sana.Boşver.Ne kadar sağlıklı olacak?

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
ben şundan kullanıyorum, 1 sene oldu alalı hiç bir sorun yaşamadım, kadans hariç bütün özellikler var =) su geçirmiyor. pili söktüğünüzde ayarlar sıfırlanıyor ama elle en sonki bilgilerinizi girip kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Enis AYKUŞ

Enis AYKUŞ

Aktif Üye
Tepki
43
bu tip hız ölcerlerin 2. el fiyatı 20 25 tl arasıdır ve sitedeki görünüm ve fiyat pek makul bir fiyat deill

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
anıl onun km gösterge ekranı küçük, yolda giderken bakmak ekranı okumak zor olur. olurda bozulursa yukarıda linkini verdiğim ürünü al kesinlikle

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
@özcan parlakoğlu

hmm valla bi karanlıkta okumakta zorlanıyorum onun dışında sorun olmadı. sen o aletten memnunsan bozulunca onu da almayı düşünürüm

(link)

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Anıl Kuşaksız

alet güzel sorunsuz, ekran puntoları büyük. 25 martta yeğenim içinde sipariş verdim. henüz gelmedi. bu ürünün kablosuz olanı sorunluymuş ama sakın ha kablosuzunu alma. ceptelefonu vs yaklaştırınca kendi kendine alışıyormuş kablosuz olanı.

Ali AKTAŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
993
@Anıl Kuşaksız

Ben de 2. bisikletimde kullandım, ayarları doğru yapınca öyle yanlış vb göstermiyor gayet iyi, çok özelliklli değil ama kullanılabilir. Kötü değil, bir de dikkatli kullanmak gerekiyor. Ben hala kullanıyorum, 1 seneyi geçti. Çok sevdiğim bir abim hediye etmişti.

Fiyat performans karşılaştırırsan kaçırma derim.