Bisiklet Çantası/Heybe

Volkan Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
24
Şöyle bir kendin yap projesi görmüştüm. El becerinize güveniyorsanız kesinlikle göz önüne alınabilir bence.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Westization
Scudo
Tepki
2
Uzun zamandır aklımda bir römork istegi vardı ama genelde sehir içi(İstanbul yolları ve trafiği malum) kullanacağımdan vazgeçtim.Onun yerine bagaj üstüne heybe daha kullanışlı olcağını düşünüyorum.Göze hitap eden bişeyler biliyorsanız yardımlarınızı istiyorum yardım :utn::D

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
ortalama bir alt seviye bagaj 65 tl civarı oluyor, heybe için benim de peşinde olduğum ayrılabilir çantalı şu model hem fiyat hem kapasite olarak iyi
(link)

• Beğen
Tepkiler: mehmet toközlü
Tepki
2
çok sağolun bitane çanta beyendim ve aldım :D hatta aynı marka ve çok benzeri
(link)

diğer heybe çantalarada baktım pey iyi değillerdi ya ufak yada öylesine yapılmış şeyler gibi durdu gözüme ama bu heybe benim için gayet başarılı gözüktü
alma düşüncesi olanlara önerim olsun 25 lt lik bişey alınacağına gayet kullanışlı böyle bişey alınması daha iyi görüşlerime göre üst fermuarlı kısmına sırt çantamı dahi koya biliyorum

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bir heybe almam lazım acil ama karar veremiyorum bu taiwan heybeler uygun acaba ürün güzel mi üç tane sectim yorularsanız çok sevinirim
bu arada uyku tulumu çadır mat bunları bu heybenin üstüne falan nası koyulcak o olayı çözemedim iple falan tuturucaz ama başka bir yolu varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim

(link)
(link)
(link)

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben 1. linkteki heybeyi kullanıyorum. şimdiye kadar bir olumsuz yanını görmedim. memnunum yani. yağmurda kullanmadım yağmurda nasıldır bilemeyeceğim ama beni gayet iyi idare ediyor.

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
3 modelde aynı bildiğin heybe , sadece litreleri farklı , kaç litre hacim istiyorsan onu seç. Tulumu matı falanda heybenin üstüne düzgünce istifleyip kancalı lastiklerle tutturabilirsin.

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bu 20 litre olanın ilanında 3 h diyo ama fotolar 2 h onun sadece yanlardamı çanta var acaba yoksa üstündede var mı?

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Berat Öztürk

Fotoğrafta göründüğü üzere üstünde yok. 3H modelinin 20 litresi de var 75 litreside var. 75 olanının üstünde de çantası var. Bu 20 olduğu için üstüne koymamışlar demek ki.

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
o zmn 55 liği alıcaz benim çadırın çok uyuz bi çantası var uzun onu naapcam bilmiyorum

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Berat Öztürk

Çadırın çantasını heybenin üstüne yan olarak koyduğunda kenarlardan aşırı taşıyorsa heybenin yan bölümlerindeki küçük ceplerin üstüne doğru koy , diğer küçük cebin üstüne doğruda matı koyarsın ve hepsini bir lastikle dolarsın. Yani heybenin üstü yine boş kalır yan taraflarını değerlendirmiş olursun.

Tolga Can

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
ilk seçenek olan, onun benzerinden bende yarın sipariş vereceğim. ön gidon çantası ve bir kaç parça daha bakıyorum. karar verir vermez hepsini sipariş geçeceğim.
Fiyat : 32 dolar : 62 TL - 60 litre ( litresi 1 TL :D )

(link)

(link)

(link)

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Tolga Can

nerden alıyosnuz acaba ?

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
burdan daha önce alışveriş yaptınız mı ?

B

BF Okuru

Misafir
Ben de buradan aldım : (link)

İlan teklife açıkmış, $ 31.99 verdim, kabul etti :)

Tolga Can

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Berat Öztürk

evet, 9-10 defa malzeme aldım. Motosiklet, giyim ve ayakkabı üzerine alışveriş yaptım.

Barış Çavuş

Gezgin Kızanlar
Tepki
1.010
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar. Sedona 341(2013) kullanıcısıyım. Bisikletime heybe almak istiyorum. Bisikletimle disk fren olduğu için uygun heybeyi nerden bulabilirim. Heybe alırken nelere dikkat etmem gerek? Ayrıca hebeye çanta da almayı düşübüyorum. Mümkün olduğunca fiyat ve performans açısından uygun ve kaliteli bişeyler almak isterim. görüşlerinizi ve önerileriniz bekliyorum teşekürler.

Tepki
9
Bisiklet
Kron
Edirne İstanbul'a yakın diye düşünüyorum. Bu hafta sonu olan bisiklet fuarına gidebilirseniz bir çok seçeneği kıyaslama imkanına sahip olabilirsiniz.

Barış Çavuş

Gezgin Kızanlar
Tepki
1.010
Bisiklet
Sedona
İstanbula ikamet ediyorum. Fuar gelecek hafta sonu değil mi?