Bisiklet boyayan firmalar

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Selam,
bu link üzerinden yapmakta olduğum boya işlerinden birisine göz atabilirsin. / (link) Ya da daha fazla bilgi sahibi olmak gibi bir niyetin varsa / (link) ve (link) sayfaları üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilir ve işlerimden bir kısmını da görme şansı bulabilirsin.
Yalnız şunuda konuya eklemek isterim ki, nominal ölçülerde ve olması gerektiği gibi bir boya işi gözüktüğü kadar kolay olmamakla, uzun bir proses çalışma aşaması ve emek isteyen bir iştir.

Scudo

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
@Tahsin Y. tabi her renk var birde o renklerin üzerine mat veya parlaklık veren spreyleride var ( yanlış anlaşılma olmasın satmıyorum :) )

zamanın da çok araştırmıştım arkadaşın paylaştığı link teki adam 3 kat demiş o yüzden olmamıştır uygulamadan önce yüzeyi çok iyi yağ ve tozdan arındırmak gerekiyor.

İnsanlar 300-400 bin dolarlık arabalarına yaptırıyor hatta artık ticari taksiler bu uygulamayı kullanan lar var sizi bilmem ama mat siyah olarak yaz sonu ben yapacağım galiba

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
@Dogukanaksu
Dogukan bey ozel mesaj gondermek istedim ama sanirim kapali :) size ulasabilecegim bir numara veya ortalama bir fiyat verebilir misiniz?

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Konu bir yukari ciksin belki yardimi dokunan olur.

papa

Üye
Tepki
180
İsim
hasret kanmaz
Bisiklet
b'Twin
@Tahsin Y.
Selamlar, Facebook hesabı üzerinden mesaj atmayı denediniz mi?

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
Ben plasti dip İ gördüm fakat düzgün bir satış linki bulamadım sanırsam Pahalı bir ürün

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
Peki 400 ml bir bisiklet için yeter mi acaba ?

papa

Üye
Tepki
180
İsim
hasret kanmaz
Bisiklet
b'Twin
@DKN
Sıfırdan atılan boyanın yerini tutmaz bence ama yine de başarılı bir uygulamaya benziyor. İstediğin zaman da uygulamayı bisikletten ya da uygulandığı yerden söküp atabiliyorsun.
Video bir fikir verebilir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kubilay Koparan

hiç daha önce kullanmadım çevremden duyduğum ve araştırdığım kadarı ile tavsiye ettim. bence yeterli olucaktır ama almışken iki tüp almakta fayda var. az bir yer kalmışken bitebilir belki :)

falcon05

Üye
Tepki
43
İsim
ÖMER DOĞAN
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti