Bisiklet bilgisayar oyunu

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
Merhabalar herkese
Bugün Fransa'dan internet üzerinden getirttiğim Pro Cycling Manager Saison 2010 Tour de France adlı oyunum geldi. :) Yollayan site çok hızlı yollamış.Bu şu anki bilgisayarım oyunları pek kaldıramadığından daha oynuyamadım.Ama bu cuma kısmetse oynuycam tanıdığımın bilgisayarında.Oyun güzel gözüküyor. :in: Reklam yapmak istemiyorum ama oyunumu Fransa'nın bilinen medya/müzik mağazası FNAC'den getirttim.İlgilenen arkadaşlar oradan ısmarlayabilir diye düşünüyorum çünkü bana sorunsuz bir şekilde geldi.

Scudo

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Oyun çok güzel tavsiye ederim herkese.Biraz zordur.Gerçekten takım yönetiyormuşçasına insanı bağlıyor.Tüm serileri var.

• Beğen
Tepkiler: Cyclist999

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
Oyun için teşekkürler,
daha önce oynamadım ama güzele benziyor.

Oyundan görüntüler:

http://i25.tinypic.com/202uxg.jpg

http://i29.tinypic.com/2cmx2lh.jpg

VolkanÖzcan

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Türkiye'den, Steam üzerinden, 30 dolara alınabilir.

• Beğen
Tepkiler: hanifisari

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
Hakikaten zor hele kendi takımımı kurdum büsbütün zor:) günde üç yarışa giriorm sporcularımın hepsi başka yerde biri portekizde biri katarda biri fransada:) çok zevkli

lamba

Aktif Üye
Tepki
81
Yurtdışından sipariş etmişsiniz ama geçenlerde bir cd - kitapçıda buldum. Beklemenize lüzüm yok aslında.

Batuhan Ustaoğlu

Aktif Üye
Tepki
70
benim şuanki pc'im kaldırmayacagı için psp versiyonunu indirdim.Grafikler biraz kötü ama oyalanıyorsunuz.Astana'Yla TdF'yi kazandım :) Gerçekten eğlenceli.PC versiyonu nasıldır kim bilir :(

lamba

Aktif Üye
Tepki
81
@İSA ÇAKIR

Forumları biraz araştırırsan elde edebilirsin. Ama denediğimde crack çalışmamıştı. Ayrıca warez linklerin yayınlanması yasal olmadığından burada da kimse paylaşmaz.

Tepki
3
2006'dan beri her sezon indiriyorum. Şu anda 2009 versiyonunu oynuyorum. Kendi takımımla 2. sezondayım ve Pro-Tour'a yükseldim. Track versiyonu da çok zevkli ama onda kariyer yapamıyorsunuz. Tavsiyem Custom-Team oyunu. Belirli bir bütçeniz oluyor, takım kuruyor ve takımın herşeyini kendiniz alıyorsunuz, bisikletçi, antrenör, ekipman vs. Önce kuvvetli bir takım lideri belirlemelisiniz. Takım liderinizi sezon boyunca yalnızca önceden belirlediğiniz üst düzey yarışlara sokmanız, giro ve Fransa Turu'ndan yalnızca birinde yarıştırmanız daha verimli oluyor. Yoksa sürantrene oluyor. Bir de yılda en az bir kere leasure trainig kamp yaptırmalısınız. Takımınızı seçerken özellikle time-trial yönünden kuvvetli sporculara öncelik verin ve 2 adet başaltı sprinter alın ki, küçük yarışlarda alacakları birinciliklerle takıma para kazandırsın. Boonen, Gilbert gibi tek gün klasikçilere paranızı harcamanızı pek tavsiye etmem. Onların dışındakilerle de parke taşında başarılı olmanız biraz zor oluyor ama kısıtlı bütçe ile bunları alırsanız all-rounder lideriniz zayıf kalabilir. Bir de vasatın altında genç sporcuları mecburen kadronuza almanız gerekecek. Onları da iyi antrene eder ve belli yeteneklerini ön plana çıkarabilirseniz yarış sırasında faydalı domesticler haline geliyorlar. Sponsorların belirlenmesi ve memnun edilmesi başka bir önemli konu. Gördüğünüz gibi bu oyunda hiç sıkılmaya fırsat yok, bisiklet sporunun tamamen içine giriyorsunuz, öyle ki artık eurosportta bisiklet yarışı seyrederken tüm sporcuların her ayrıntısını bildiğim için yarışın nasıl geçebileceğini tahmin edebiliyorum.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Ben de birkaç aydır oyunun 2009 versiyonunu oynuyorum. Hatta geçenlerde oyunun kendi sitesinde 2009 versiyonu için 2010 veritabanı yayınlandı onu indirdim yaklaşık 400 küsür mb. Görüntüler 2009 ama takımlar ekipmanlar yarış takvimi vs. 2010'a göre oldu, gayette güzel oldu hani. :)

kardagli

Üye
Tepki
25
Bilgiler için teşekkürler. Güzel bir oyuna benziyor. Bisiklet sporunu ve takım yapılarını daha iyi tanımak için de faydalı gibi..

yalçın pak

Daimi Üye
Tepki
17
Bisiklet
Whistle
Çok güzel bir oyuna benziyor böyle profesyonel bisiklet oyunlarının olduğunu bilmiyordum.Ben de bi tane flash bisiklet oyunu buldum. (link) buyrun linki :)

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar bu fotoğrafları stravada dolaşıken bir kaç kişinin yüklediği sürüş bilgisindeki fotoğraflarda gördüm. Ne olduğunu merak ediyorum. Acaba bir bilgisayar oyununu trainer ile mi eşleştiriyorlar ve gerçek sürüş deneyimi yaşıyorlar? Bileniniz var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Bugün Fransa'dan internet üzerinden sipariş ettiğim Pro Cycling Manager Saison 2010 Tour de France oyunum geldi. :) Sipariş verdiğim site oyunu hızlı bir şekilde göndermiş.

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.940
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@hopedav Oyun datasının kullanıcıya optik medya üzerinden ulaşması 20 yıl önce falan son buldu. Senin yapay zeka dial-up modem zamanında kalmış.