İptal Edildi Bisiklet arıyorum

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında mert güzelsoy tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mert güzelsoy

mert güzelsoy Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim, adım Mert.
    daha önce uzun yıllar birçok motosiklet forumlarında yer aldım , moderatörlük yaptım , belki aranızdan beni tanıyanlarda çıkacaktır, herkese selam ederim :in:

elimdeki PSP'yi verip ,kaliteli bir dağ bisikleti yada şehir bisikleti almak istiyorum. amortisörsüz yada sadece ön amortisörü olan bir bisiklet düşünüyorum.

PSP ilanımı aşağıda görebilirsiniz.
    http://www.***************/ilan/alisveris-konsol-oyun-tasinabilir-konsol-satilik-sifir-ayarinda-piano-black-slim-psp-2004-45783208/detay

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...
strava.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.