Bulundu Bisiklet -ankara-

avispa

Üye
Tepki
5
İsim
Talha G.
Bisiklet
Salcano
Ankara'da üniversite öğrencisiyim. Okula hergün git gel derken ego belimizi buktu. Hem günlük kullanmalik hemde yazın ege turu yapmak için de kullanabilecegim şehir Bisikleti arıyorum. Boyum 173 bacak boyum 79 bu yüzden 47 52 arası kadro bana uyar sanirim.

Tavsiyeleriniz tekliflerinizi bekliyorum 500 liraya kadar limitim var ikinci el temiz bişey bulabilirim umarım..

Scudo

avispa

Üye
Tepki
5
İsim
Talha G.
Bisiklet
Salcano
Kimse satmıyor mu arkadaslar

Osman Uygun

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Sedona
Bisikleti Ankara'ya getirip teslim edebilirim; 30-40 tl'lik kargodan da kurtulursunuz.

Haziran Ayında alınmıştır.
Ziyadesiyle temiz, bakımını yapıp teslim ederim, işinizi fazlasıyla görecektir.

Dikkat etmemişim, şehir bisikleti yazmışsınız, ama yine de bir değerlendirin isterseniz.

avispa

Üye
Tepki
5
İsim
Talha G.
Bisiklet
Salcano
@Osman Uygun

Osman Bey evet şehir bisikleti olması ilk tercihım ancak merak ettim marka modeli nedir

Osman Uygun

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Sedona
Salcano NG650 27.5" jant, 18" kadro boyu var benim boyum 183; boy konusunda gayet uygun.
Lastik olarak bir şehir lastiği taktiniz mi şehir bisikletinden farkı yok. Ben az Kalsın alıyordum ama kendi bisikletimi topladığım için almadım.
Kendi topladığımda 27.5", yeni bir Ölçü ama bence çok iyi.
Dediğim gibi, şehir için kullanılabilecek bir bisiklet; zaten ben samsunda Yaşadığım için sahilde kullanıyordum hiç problem çıkarmıyordu.
Düşünürseniz daha Detaylı fotoğraf gönderebilirim.

avispa

Üye
Tepki
5
İsim
Talha G.
Bisiklet
Salcano
@Osman Uygun
Çok teşekkür ediyim ben Osman Bey en iyisi sizi de ümitlerindir miyim.

Arkadaslar hala Sehir Bisikleti arayışım sürüyor. Salcano olur carraro olur kron olur. Özellikle Salcano cs 20 hoşuma giden bir model. Hidrolik Fen ve kilitlenebilir maşa istiyorum çok şey mi istiyorum :D

Tepki
0
Dusunurseniz kron xc 250 var sadece 2 defa binildi çizik yok sıfır ayarında Ankara içi dilerseniz 1.50 lik lastiklede verebilirim sahibinden comda ilanım var fiyatta anlaşırız

avispa

Üye
Tepki
5
İsim
Talha G.
Bisiklet
Salcano
@mesut şahin
Çok teşekkür ederim kardeşim 28 jant demeyi unutmuşum daha öncede bir arkadaş öneri de bulunmustu benim hatam.

Kron markasının şehir bisikletleri tx modeli sanırım. Kron tx serisi olabilir

avispa

Üye
Tepki
5
İsim
Talha G.
Bisiklet
Salcano
Bulundu.. Salcano City Sport 20 aldım :)